Konkurs - wygraj soundtrack "Thor: Ragnarok" na CD!

Na naszym portalu możecie się już zapoznać z recenzjami filmu "Thor: Ragnarok" i wydania score'u, którego autorem jest Mark Mothersbaugh. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania kilka egzemplarzy soundtracku, wydanego w naszym kraju nakładem Universal Music Polska.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

Tym razem zadanie konkursowe polega na dokończeniu poniższego zdania wraz z podaniem krótkiego uzasadnienia swojego wyboru:

Spośród wszystkich soundtracków do filmów z Marvel Cinematic Universe, najbardziej lubię słuchać...

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Thor: Ragnarok - konkurs". Konkurs trwa do 16.12.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 16 grudnia 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 17 grudnia 2017 roku.

źródło: Marvel / Disney