Konkurs - wygraj soundtrack z filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"!

Na naszym portalu możecie już zapoznać się z recenzją soundtracku do piątej części "Piratów z Karaibów". To dobra okazja, by ogłosić kolejny konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemparz CD z muzyką, którą tym razem skomponował Geoff Zanelli. Fundatorem nagrody jest Universal Music Polska.

Pytanie konkursowe:

Do jakich filmów z udziałem Johnny'ego Deppa muzykę współtworzył Geoff Zanelli?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Piraci z Karaibów 5 - konkurs". Konkurs trwa do 09.07.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 9 lipca 2017 roku prześle odpowiedź na zadane powyżej pytanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Laureat akcji zostanie wyłoniony drogą losowania, a nagroda zostanie dostarczona do niego w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W losowaniu wezmą udział jedynie osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 10 lipca 2017 roku.