Konkurs - wygraj soundtrack z muzyką Patricka Doyle'a! - konkurs przedłużony

Na naszym portalu możecie się już zapoznać z recenzjami filmu "Morderstwo w Orient Expressie" Kennetha Branagha i soundtracku z muzyką Patricka Doyle'a. Ten ceniony kompozytor jest także autorem kompozycji do tegorocznej animacji "Emotki. Film". Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać dwa egzemplarze płyty "The Emoji Movie", wydane nakładem Sony Music Poland.

Aktualizacja: Konkurs zostaje przedłużony do 10 grudnia 2017 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 11 grudnia na naszym portalu. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

1200x630bb.jpg

Animowana komedia zatytułowana "Emotki. Film" zabierze widza do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka go mnóstwo „emocji” i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów… Autorem muzyki do tego filmu jest Patrick Doyle – brytyjski twórca muzyki filmowej i teatralnej.

Debiutem kinowym Doyle'a była muzyka do filmu Kennetha Branagha "Henryk V" z 1989 r. Za główny temat z filmu, Non Nobis Domine (którego fragment w filmie Doyle zaśpiewał osobiście grając dworzanina), kompozytor otrzymał nominację do Ivor Novello Award. Sama kompozycja przyniosła mu większy rozgłos w przemyśle filmowym.

W kolejnych latach Doyle nadal współpracował z Branaghem, jak dotąd komponując muzykę do dwunastu jego filmów m.in.: "Wiele hałasu o nic", "Frankenstein", "Hamlet", "Thor". W 1996 r. za muzykę do filmu "Rozważna i romantyczna", Doyle został nominowany do Oscara, Złotego Globu oraz nagrody BAFTA.

Rok później otrzymał nominację do Oscara za muzykę do filmu "Hamlet". W swojej karierze otrzymał także dwie nominację do nagrody Cezar, za muzykę do filmów "Indochiny" (1992) i "Wschód - Zachód" (1999). Jak dotąd Patrick Doyle skomponował muzykę do ponad 40 filmów kinowych.

Zadanie konkursowe:

Jaki jest Twój ulubiony film duetu Kenneth Branagh - Patrick Doyle? Odpowiedź uzasadnij jednym zdaniem.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Patrick Doyle - konkurs". Konkurs trwa do 3.12.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 3 grudnia 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com oraz polubi stronę naszego portalu na Facebooku.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe i polubiły fanpage portalu Filmozercy.com w serwisie Facebook.
  5. W mailu z odpowiedzią podawajcie także swoją nazwę konta w serwisie Facebook. Jest to wymagane tylko wtedy gdy nazwa konta różni się od Waszego imienia i nazwiska w zgłoszeniu konkursowym.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 4 grudnia 2017 roku.

źródło: Sony Pictures / 20th Century Fox