Konkurs z okazji Dnia Dziecka - wygraj animację Coco na DVD!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowym konkursie, w którym możecie wygrać DVD z oscarową animacją Disneya pod tytułem Coco.

Coco - DVD opakowanie plastikowe

Zadanie konkursowe:

Która z oscarowych piosenek Disneya jest Waszą ulubioną i dlaczego? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Coco - konkurs". Konkurs trwa do 02.06.2018 roku. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 2 czerwca 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy egzemplarzem DVD z animacją Coco, a nagroda zostanie dostarczona do laureata akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 2 czerwca 2018 roku.

źródło: zdj. Disney / Galapagos