Król Artur: Legenda Miecza - wygraj filmowe koszulki!

Już 25 października do sklepów trafią wydania Blu-ray i UHD 4K z filmem Król Artur: Legenda Miecza z Charliem Hunnamem w roli głównej. Z tej okazji wspólnie ze sklepem Bluedvd.pl ogłaszamy kolejny konkurs, w którym możecie zgarnąć trzy licencjonowane koszulki z filmu! Szczegóły znajdziecie poniżej.

W Polsce Król Artur: Legenda Miecza doczeka się między innymi wydania Blu-ray 3D w steelbooku oraz standardowych wydań 4K UHD, Blu-ray 2D i Blu-ray 3D. Każde z wydań możecie zamawiać już na Bluedvd.pl. Informacje na temat aktualnych premier na Blu-ray i UHD 4K, które możecie nabyć w sklepie internetowym, znajdziecie na fanpage'u Bluedvd.pl.

ka_konkurs.png

Zadanie konkursowe

Każdy prawdziwy władca powinien odznaczać się... A no właśnie. Jakie trzy cechy powinien posiadać Król Artur, aby rządzić swoim królestwem po wsze czasy? Laureatów trzech najkreatywniejszych odpowiedzi nagrodzimy koszulką.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursybluedvd@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Król Artur: Legenda Miecza - konkurs". Konkurs trwa do 27.10.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 27 października 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursybluedvd@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy specjalnymi koszulkami z filmu Król Artur: Legenda Miecza w rozmiarze L, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedzi na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 28 października 2017 roku.

źródło: Galapagos / Warner Bros. / DC Comics