Millie Bobby Brown dołącza do Marvela. Aktorka zagra w filmie „The Eternals”

Millie Bobby Brown, którą od 4 lipca możemy oglądać w trzecim sezonie serialu „Stranger Things”, zostanie nową gwiazdą filmowego uniwersum Marvela. Aktorka dołączyła do obsady filmu „Przedwieczni”.

Szczegóły na temat postaci, którą zagra Millie Bobby Brown, nie zostały jeszcze ujawnione. Możemy jednak zakładać, że informacje na temat bohaterów oraz samego filmu poznamy już w przyszłym tygodniu, kiedy Marvel zaprezentuje pierwsze szczegóły na temat czwartej fazy swojego filmowego uniwersum. W obsadzie filmu „The Eternals” są już Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani i Ma Dong-Seok.

Z opisami bohaterów filmu możecie zapoznać się we wpisie: Poznajcie bohaterów „The Eternals” – kolejnego filmu Marvela.

Marvel zatrudnił do wyreżyserowania filmu chińską reżyserkę Chloe Zhao, która ma na koncie takie produkcje jak The Rider” i Pieśni braci moich”. Scenariusz do filmu napisali natomiast Matthew i Ryan Firpo. Ostatnia plotka sugerowała, że studio ustaliło datę rozpoczęcia prac na planie filmu The Eternals na wrzesień 2019 roku. Zdjęcia mają ruszyć niedługo w Wielkiej Brytanii i potrwać do stycznia 2020 roku.

Data premiery filmu nie została ujawniona, ale możemy się spodziewać, że „The Eternals wejdą do kin pod koniec 2020 roku lub na początku 2021.

źródło: Variety.com / zdj. Netflix