Październikowe zapowiedzi od Kino Świat

Przedstawiamy Wam plany wydawnicze dystrybutora Kino Świat na październik. W tym miesiącu możemy spodziewać się czterech premier. Jedną z nich będzie film Gwiazdy, który oprócz wydania DVD, otrzyma również edycję na Blu-ray.

Gwiazdy

Jan Kidawa-Błoński, twórca obsypanych nagrodami filmów „Skazany na bluesa” i „Różyczka”, przedstawia opowieść o pasji, miłości i rywalizacji inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia znakomitego piłkarza Jana Banasia. Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś dorasta na Śląsku. Jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem… oddany kumpel Ginter. Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się na stadiony. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena. Młodzi piłkarze szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy.

Wydanie Blu-ray - amaray

3D__BD__GWIAZDY.jpg

Specyfikacja Blu-ray:

Język

polski DTS HD 5.1, polski DD 5.1

Napisy

angielskie

Czas

106 min

Obraz

16:9

Region

B

Dodatki

zwiastuny filmu, wywiady twórcami filmu, o filmie, A. Milik i Ł. Fabiański zapraszają na film.

Wydanie DVD - booklet

3D__okl_ksiazki_GWIAZDY.jpeg

Specyfikacja DVD:

Język

lektor Dolby Digital 5.1

Napisy

angielskie

Czas

102 min

Obraz

16:9 (2:40:1)

Region

2

Dodatki

zwiastuny filmu, wywiady twórcami filmu, o filmie, A. Milik i Ł. Fabiański zapraszają na film

The Circle. Krąg

Porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave'a Eggersa, określanego przez The New York Times mianem książki proroczej. Szokująca wizja przyszłości, w ktorej ludzie kontrolowani są za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych. Słowo "prywatność" przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością. Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w The Circle - najpotężniejszej na świecie firmie internetowej, założonej przez wizjonera - Eamona Baileya (Tom Hanks). Początkowo zafascynowana technologią, wkrótce odkrywa zatrważającą prawdę. Mae staje się pionkiem w przewrotnej grze Baileya.

3D_okl_ksiazki_KRAG.jpeg

Specyfikacja DVD:

Język

lektor Dolby Digital 5.1

Napisy

polskie

Czas

105 min

Obraz

16:9 (2.39:1)

Region

2

Dodatki

zwiastun filmu

Sama przeciw wszystkim

Jessica Chastain w popisowej, nominowanej do Złotego Globu roli lobbystki, ryzykującej życie i karierę w walce z amerykańskimi producentami broni! Pełny napięcia thriller, przywodzący na myśl „House of Cards”, wyreżyserował John Madden – twórca obsypanego Oscarami obrazu „Zakochany Szekspir”.  Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom - wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

3D__SpW.jpg

Specyfikacja DVD:

Język

lektor Dolby Digital 5.1

Napisy

polskie

Czas

127 min

Obraz

16:9 (2.39:1)

Region

2

Dodatki

zwiastun filmu

Jak dogryźć mafii?

„Jak dogryźć mafii”, to napakowana akcją komedia sensacyjna z gwiazdą kina akcji  - Brucem Willisem.  Obok niego w filmie występują, m.in.: John Goodman („Big Lebowski”), Jason Momoa („Gra o tron”) i Famke Janssen (cykl „Uprowadzona”). Życie Steve’a Forda, prywatnego detektywa z Los Angeles, staje na głowie, gdy jego ukochany pies zostaje… porwany przez gangsterów. Chcąc odzyskać pupila, Ford przystaje na warunki mafii i podejmuje się misji odzyskania skradzionej walizki pełnej narkotyków. W niespełna 24 godziny od przyjęcia zlecenia, Ford znajdzie się na celowniku napompowanych testosteronem zakapiorów z Samoa, bandziorów mściwego lichwiarza i połowy półświatka z Miasta Aniołów.

3D_JAK_DOGRYZC_MAFII.jpg

Specyfikacja DVD:

Język

lektor Dolby Digital 5.1

Napisy

polskie

Czas

90 min

Obraz

16:9 (2.39:1)

Region

2

Dodatki

zwiastun filmu

Wszystkie trzy filmy zadebiutują w sklepach 19 października 2017 roku.

źródło: Kino Świat