Pewnego razu w Hollywood - pełny zwiastun z okazji premiery w Cannes

Nowy film Quentina Tarantino pod tytułem „Pewnego razu w Hollywood” zaliczy dzisiaj swoją światową premierą na festiwalu w Cannes. Z tej okazji  Sony Pictures pokazało właśnie jego pełny zwiastun, w którym w kilku fragmentach możecie dostrzec Rafała Zawieruchę, polskiego aktora wcielającego się w młodego Romana Polańskiego. Zobaczcie sami.

Głównymi bohaterami filmu będą Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – telewizyjny aktor, występujący niegdyś w serialowym westernie – i Cliff Booth (Brad Pitt) – pomocnik Ricka, przyjaciel i kaskader. Po jednorazowym sukcesie swojego serialu sprzed lat obaj próbują odnaleźć się w nowej epoce Hollywood, szukając sposobu na zabłyśnięcie w branży filmowej i rozwinięcie swoich karier.

Tłem dla fabuły będzie seria morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona. Historia w pewnym stopniu skoncentruje się na jednym z najgłośniejszych morderstw Charliego Mansona, czyli zabójstwie Sharon Tate, aktorki i żony Romana Polańskiego.

Premierę filmu zapowiedziano na 26 lipca 2019 roku. W głównych rolach wystąpią Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Damian Lewis, Dakota Fanning, Zoë Bell, Michael Madsen, Scoot McNairy, Tim Roth, James Marsden, Emile Hirsch, Luke Perry, Clifton Collins Jr. i Al Pacino.

źródło: zdj. Sony Pictures