Player One - przegląd ofert i specyfikacja

17 października swoją premierę będą miały wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD z filmem Player One w reżyserii Stevena Spielberga. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Polski dystrybutor, którym jest Galapagos, przygotował dla fanów Spielberga sześć wydań z filmem. Do sprzedaży trafią: jednopłytowe wydanie DVD w plastikowym opakowaniu, dwupłytowe wydanie DVD dostępne w sieci Empik oraz trzy wydania Blu-ray w tym wydanie 2D w plastikowym opakowaniu, wydanie 3D+2D w plastikowym opakowaniu oraz steelbook (dostępny w sieci Media Markt) również w wersji 3D+2D. Na nośniku 4K UHD film doczeka się standardowego wydania w plastikowym opakowaniu z dwoma płytami: 4K UHD z filmem i Blu-ray 2D z filmem i dodatkami. W wydaniach 2D znajdziemy jedną płytę: z filmem i materiałami dodatkowymi, a w wydaniach 3D dwie: 3D z filmem i 2D z filmem i dodatkami.

Na płytach 4K UHD i Blu-ray z filmem znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos oraz polski dubbing i lektora w systemie Dolby Digital 5.1. Nie zabraknie także polskich napisów.

O filmie

Steven Spielberg prezentuje wizję świata pogrążonego w chaosie w roku 2045. Ludzie znajdują ukojenie wyłącznie w OASIS, wirtualnym uniwersum stworzonym przez genialnego Jamesa Hallidaya. Przed śmiercią twórca postanawia przekazać fortunę temu, kto jako pierwszy odkryje w OASIS cyfrowe „easter egg”. Wade Watts podejmuje wyzwanie i staje do wyścigu…

Player One 4K UHD+Blu-ray 2D - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Player One Blu-ray 3D+2D - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Player One Blu-ray 2D - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Player One DVD - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Player One dwupłytowe DVD - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • The '80's: You're The Inspiration
  • Game Changer: Cracking the Code
  • Effects for a Brave New World
  • Level Up: Sound for the Future
  • High Score: Endgame
  • Ernie & Tye's Excellent Adventure

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Galapagos

Data wydania

17.10.2018

Opakowanie

Amaray/Steelbook

Czas trwania [min.]

140

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

Dolby Atmos angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (dubbing i lektor) i napisy

źródło: zdj. Warner Bros. / Galapagos