Poznajcie główną bohaterkę filmu Czerwona Jaskółka - nowy klip z filmu

Za niespełna miesiąc do kin wejdzie nowy thriller z Jennifer Lawrence w roli głównej pod tytułem Red Sparrow. W sieci pojawił się właśnie nowy materiał wideo przybliżający nam główną bohaterkę produkcji. Oto Dominika Egorova.

Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash, agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

W pozostałych rolach wystąpią: Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Jeremy Irons. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Francis Lawrence, a scenariusz stworzyli Eric Warren i Justin Haythe. Premierę filmu zapowiedziano na 2 marca 2018 roku.

źródło: Comingsoon.net / 20th Century Fox / Multikino.pl