Ruszyły prace nad filmem „Psy III” – kto powróci w obsadzie?

Władysław Pasikowski, Cezary Pazura i Bogusław Linda po 25. latach przerwy powracają do „Psów”, kultowej serii filmów akcji z lat 90. ubiegłego wieku. W Warszawie właśnie rozpoczęły się zdjęcia do zapowiadanej od dłuższego czasu trzeciej odsłony. Poznajcie szczegóły.

Pasikowski zapowiadał już od dłuższego czasu, że po premierze jego ostatniego filmu pod tytułem „Kurier” będzie chciał powrócić do swojej serii „Psy”. Dzisiaj wiemy już, że reżyser spełnił swoje obietnice, a prace na planie trzeciej odsłony pod tytułem „Psy III. Canis Majoris” wystartowały już w Warszawie.

Fabuła filmu utrzymywana jest w tajemnicy, ale wiemy już, że akcja będzie rozgrywała się współcześnie, po tym, jak Franz Maurer wychodzi z więzienia, do którego trafił po wydarzeniach, które mogliśmy zobaczyć w filmie „Psy 2. Ostatnia krew”. Oprócz Bogusława Lindy, w filmie do swoich ról powrócą także Cezary Pazura, czyli filmowy Nowy, który zamieścił na swoim Instagramie filmik pokazujący, jak w ramach przygotowania do roli pozbywa się swojej charakterystycznej w ostatnim czasie brody, oraz Artur Żmijewski, znany fanom serii jako Wolf.

Data dokładnej premiery filmu „Psy III. Canis Majoris” nie została ujawniona. Możemy jednak zakładać, że produkcja wejdzie do kin w drugiej połowie przyszłego roku. Za produkcję nowych „Psów” odpowiada Wonder Studio.

źródło Filmstart.pl / zdj. Syrena EG, Monolith Films