Sex Education - data premiery i zdjęcia z nowego serialu Netfliksa z Gillian Anderson

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia ze swojego nowego serialu pod tytułem Sex Education, komediodramatu opowiadającego o erotycznych i romantycznych doświadczeniach, przyjaźni i życiu współczesnych nastolatków. Zobaczcie sami.

Wraz z publikacją pierwszych zdjęć poznaliśmy także opisy głównych bohaterów oraz obsadę serialu i jego datę premiery. Premiera wszystkich ośmiu odcinków pierwszego sezonu odbędzie się 11 stycznia 2019 roku.

JEAN MILBURN (46)
W tej roli: Gillian Anderson

Jean Milburn to zabawna, spostrzegawcza i niezwykła kobieta. Jest wyjątkowo niezależna i nie ma żadnych hamulców, jeśli chodzi o przepytywanie ludzi na temat ich prywatnego życia. To sprawia, że jest genialną terapeutką seksualną. Mieszka z synem, Otisem. Jakikolwiek kontakt ze swoim byłym mężem Remim (również terapeutą seksualnym) utrzymuje wyłącznie ze względu na dobro Otisa. Od początku podjęła decyzję, by nie bronić syna przed niczym i zawsze rozmawiać z nim jak z dorosłym. Kiedy Otis dorasta i jego frustracja seksualna rośnie, Jean zaczyna się martwić, że niektóre z jej decyzji dotyczących rodzicielstwa mogły przynieść odwrotny do zamierzonego skutek.

sex-education-min-01.png

OTIS MILBURN (16)
W tej roli: Asa Butterfield

Otis jest jedynym dzieckiem dwóch terapeutów seksualnych, Jean i Remi. Po rozwodzie rodziców, zostaje wychowywany przez matkę. Dorasta przysłuchując się przez dziury w podłodze swojego pokoju prowadzonym przez nią sesjom terapeutycznym. Ten nadmiar informacji o życiu erotycznym innych ludzi w połączeniu z wczesną traumą spowodowaną odejściem ojca (który zdradził Jean z jedną z jej pacjentek) sprawiły, że Otis zmaga się z fobią dotyczącą własnej seksualności. Mimo niesamowitej intuicji dotyczącej spraw łóżkowych, nie ma w tej kwestii żadnego doświadczenia. Jego ogromna wiedza o ludzkiej seksualności jest zarówno jego super mocą, jak i kryptonitem. Wszystko zmienia się w momencie, gdy Otis zwraca na siebie uwagę Maeve, która na zawsze odmieni jego spojrzenie na seks.

SE_101_Unit_01217_FINAL-min.jpg

ERIC NEVIN (16)
W tej roli: Ncuti Gatwa

Eric i Otis to najlepsi przyjaciele, którzy nie mają przed sobą tajemnic. Eric to papla, który otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej. Przez innych jest jednak postrzegany jako lamus. Eric ma pięć sióstr i surowych, religijnych rodziców. Jego ojciec zaakceptował fakt, że Eric jest gejem, ale martwi się o świat, w którym jego syn dorasta.

SE_103_Unit_00441_FINAL-min.jpg

MAEVE WILEY (16)
W tej roli: Emma Mackey

Maeve jest przerażającą, nieposłuszną dziewczyną. Jej zewnętrzny wygląd gryzie się z jej nieprzeciętnym intelektem i poczuciem humoru, które ujawnia tylko przy najbliższych. Maeve mieszka sama w przyczepie kempingowej, na którą ledwo ją stać. Starając się znaleźć sposób na opłacanie rachunków, wpada na pomysł prowadzenia biznesu polegającego na pisaniu esejów za pieniądze. Kiedy to nie wystarcza, wspólnie z Otisem zakłada także klinikę seksu. Maeve nie zna swojego ojca, a jej matka jest narkomanką. Dziewczyna marzy o tym, żeby zdobyć stypendium na dobrej uczelni, ale do tej pory wszystko działa na jej niekorzyść.

SE_104_Unit_00259_FINAL-min.jpg

JACKSON MONROE (17)
W tej roli: Kedar Williams-Stirling

Jackson nie poniósł w życiu żadnej porażki. To popularny i szalenie przystojny przyszły olimpijski mistrz pływacki. Jest dzieckiem rodziców tej samej płci. Jackson jest pod coraz większą presją, by zrezygnować ze swojego życia towarzyskiego na rzecz rozkwitającej kariery pływackiej. Podczas, gdy Otis jest w stanie zbliżyć się do Maeve na poziomie emocjonalnym, ale nie może uprawiać z nią seksu, Jackson i Maeve świetnie dogadują się w łóżku, ale w ich związku brakuje intymności, której dziewczyna potrzebuje.

SE_104_Unit_00307_FINAL-min.jpg

AIMEE GIBBS (17)
W tej roli: Aimee-Lou Wood

Aimee jest częścią popularnej grupy "The Untouchables" (chociaż nie jest przez nich dobrze traktowana) i dziewczyną Adama (chociaż uważa, że jest żenujący). Zazwyczaj to ona musi nosić torby innych popularnych dziewczyn, płacić za ich napoje i upewnić się, czy bezpiecznie wróciły do domu po imprezie. Potajemnie przyjaźni się z Maeve, ale “The Untouchables” nie mogą o tym wiedzieć. Aimee ma złote serce i chce, żeby wszyscy byli szczęśliwi, a ona sama po prostu skończyła szkołę bez szwanku.

SE_101_Unit_01734_FINAL-min.jpg

ADAM GROFF (17)
W tej roli:  Connor Swindells

Adam jest niegrzecznym chłopakiem, który ma problem z agresją. Ojcem Adama jest dyrektor liceum, pan Groff, który często grozi, że wyśle go do szkoły wojskowej. Adam znęca się nad Erikiem od samego początku szkoły i pomimo nadziei Erica, że ​​ich relacja może się poprawić, Adam nie wykazuje takiej chęci. Chodzi plotka, że ​​Adam ma gigantycznego penisa. Jest ona w 100% prawdziwa.

źródło: Netflix - informacja prasowa