Tom Cruise na najszybszym motocyklu świata - nowe zdjęcia z planu Top Gun 2

W sieci pojawiła się nowa porcja zdjęć z planu filmu Top Gun 2, na których możemy zobaczyć Toma Cruise'a na jednym z najszybszych motocykli świata. Sprawdźcie sami.

Aktor został zauważony w stroju Mavericka w San Diego w Kalifornii, gdzie jeździł na nowym motocyklu Kawasaki Ninja H2 Carbon, których wyprodukowano jedynie 120 sztuk na całym świecie.

Oprócz nowych zdjęć, niedawno ogłoszono ostatnie siedem nazwisk dopełniających obsadę produkcji. Do osbsady dołączyli: Kara Wang (Good Trouble), Jack Schumacher (Empire), Greg Tarzan Davis (Chicago PD), Jake Picking (Sicario: Day of the Soldado), Raymond Lee (Scandal), Jean Louisa Kelly (Ant-Man) i Lyliana Wray (Strange Angel).

Tom Cruise i Val Kilmer powracają do swoich ról z pierwszej części filmu z 1986 roku, a Miles Teller, zagra dorosłego syna Goose’a, najlepszego przyjaciela Mavericka. Na ekranie pojawią się również Jennifer Connelly, Charles Parnell jako admirał, Jay Ellis jako pilot myśliwca, Bashir Salahuddin jako inżynier oraz Danny Ramirez jako kolejny pilot myśliwca, Monica Barbaro zagra młodą pilotkę myśliwca i dziewczynę postaci granej przez Milesa Tellera oraz Thomasin McKenzie, która zagra córkę postaci granej przez Jennifer Connelly.

Top Gun 2 trafi do kin 26 czerwca 2020 roku. Wcześniej mówiło się, że film zobaczymy w kinach już 12 lipca 2019 roku, ale niedawno studio zdecydowało o przesunięciu premiery o prawie rok. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, a scenariusz do filmu stworzyli Peter Craig, Justin Marks i Eric Warren Singer. Wcześniej sugerowało się, że tytuł filmu będzie brzmiał Top Gun: Maverick.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Paramount Pictures