„Wiedźmin” – bohaterowie serialu na pierwszych zdjęciach i plakacie. Wiemy, kiedy pojawi się zwiastun!

Netflix zaprezentował przed momentem pierwszy plakat serialu „Wiedźmin” oraz pokazał pierwsze zdjęcia z głównymi bohaterami produkcji. Zobaczcie sami!

Przy okazji publikacji pierwszych materiałów z serialu „WiedźminNetflix poinformował również, że 19 lipca podczas San Diego Comic Con w słynnej Hali H odbędzie się panel serialu z udziałem Cavilla, Chalotry i Allan oraz showrunnerki serialu – Lauren S. Hissrich. Na SDCC zostanie też zaprezentowana pierwsza oficjalna zapowiedź serialu!

Pojawił się też oficjalny opis serialu:

O serialu: Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” ma zadebiutować na platformie Netflix już 20 grudnia bieżącego roku. W obsadzie znajdą się Henry Cavill, który wcieli się w postać Geralta z Rivii, oraz Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina i Millie Brady jako Renfri.

Reżyserią odcinków wchodzących w skład pierwszego sezonu zajmą się Alik Sacharow, Alex Garcia Lopez i Charlotte BrändströmAlik Sacharo, który będzie również producentem wykonawczym, wyreżyseruje cztery odcinki, w tym pierwszy. Garcia Lopez i Brändström staną za kamerą dwóch epizodów.

02_NF_TheWitcher_SocialSkin_igStoryPoster_PL-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase001_1080X1080_PRE_09-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase001_1080X1080_PRE_03-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase001_1080X1080_PRE_06-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase001_1080X1080_PRE_07-min.jpg

TheWitcher_IG_Ciri-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase004_04-min.jpg

WW logo-min.PNG

star (1)-min.jpg

Netflix_TheWitcher_IG-GRID_Phase001_1080X1080_PRE_02-min.jpg

źródło: zdj. Netflix