Wielkie kłamstewka - nowe zdjęcia z drugiego sezonu. Będzie 3. sezon?

Z okazji zbliżającej się premiery drugiego sezonu serialu Wielkie kłamstewka stacja HBO pokazała nowe zdjecia z głównymi bohaterkami produkcji, a twórca serialu zdradził, czy powstanie trzecia seria. Poznajcie szczegóły.

W ramach promocji nowych odcinków swojego serialu stacja wypuściła do sieci zupełnie nowe zdjęcia przedstawiające powracające w drugim sezonie główne bohaterki, czyli Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman) i Jane (Shailene Woodley). Na zdjęciach możemy zobaczyć również nową postać Mary Louise Wrigh, w którą w nowych odcinkach wcieli się Meryl Streep.

W ramach promocji drugiego sezonu w piątek na specjalnym panelu TCA pojawił się twórca serialu, David E. Kelley, oraz aktorki wcielające się w główne bohaterki. Kelley zdradził między innymi to, że aktualnie nie ma żadnych planów dotyczących trzeciego sezonu Wielkich kłamstewek.

Aktualnie nie mam planów dotyczących 3. sezonu. Podoba nam się zakończenie, które przygotowaliśmy na koniec drugiego sezonu i to by było na tyle.

Dokładna data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy, że serial powróci z nowymi odcinkami w czerwcu. Niedługo powinniśmy jednak doczekać się pierwszego zwiastuna, który ujawni w końcu, kiedy możemy się spodziewać premiery pierwszego odcinka nowej serii.

big-little-lies-series-2-2-1549674289-min.jpg

big-little-lies-series-2-1-1549674160-min.jpg

big-little-lies-series-2-3-1549674499-min.jpg

big-little-lies-series-2-4-1549674589-min.jpg

źródło: Deadline.com / Digitalspy.com / zdj. HBO