3 kinowe premiery dostępne online. Gdzie można je zobaczyć?

Jeśli szukacie na dzisiejszy wieczór filmowej nowości do obejrzenia, to już nie musicie. W cyfrowej dystrybucji zadebiutowały ostatnio trzy godne uwagi propozycje. Online możecie zobaczyć już nową produkcję Disneya, dramat z Hugh Jackmanem i thriller science fiction z Adamem Driverem. Gdzie je obejrzeć? Poznajcie szczegóły.

Trzy kinowe premiery tego roku od dzisiaj w serwisach VOD

W cyfrowej dystrybucji zadebiutowały ostatnio na polskim rynku trzy kinowe premiery poprzednich miesięcy. Z dużego na mały ekran trafiła dzisiaj „Mała Syrenka”. Najnowsza przeróbka klasycznej animacji Disneya pojawiła się właśnie w ofercie serwisu iTunes, gdzie w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos

Dodatkowo w serwisach VOD pojawił się ostatnio film „65”. Główną rolę w produkcji science fiction, będącej kolejnym przedsięwzięciem autorów scenariusza do „Cichego miejsca” odegrał Adam Driver. Jeśli natomiast szukacie obyczajowego dramatu, to proponujemy sięgnąć po „Syna”, nowy film w reżyserii Floriana Zellera, twórcy nagrodzonego Oscarem „Ojca”.

Mała syrenka” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Ursulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa.

Film dostępny jest od 25 lipca w polskich serwisach VOD takich jak:

 • iTunes – 54,99 zł za wersje HD i 4K
 • Rakuten – 56,99 zł za wersje HD i 4K

65” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Po katastrofie na nieznanej planecie pilot, Mills (Adam Driver) szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia... tylko że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa (Ariana Greenblatt) muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie.

Obok Drivera i Greenblatt („Miłość i potwory”) w produkcji pojawi się też Chloe Coleman („Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”). Jako scenarzyści, za film odpowiadają autorzy „Cichego miejsca”, Scott Beck i Bryan Woods. Obaj stanęli też za kamerą przedsięwzięcia.

 • Chili – 14,90 zł za wypożyczenie
 • Rakuten – 16,99 zł za wypożyczenie wersji 4K / kupno wersji 4K za 59,99 zł
 • Premiery CANAL+ – 17,99 zł za wypożyczenie
 • Player – 18,00 zł za wypożyczenie

Syn– premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Film opowiada o losach rodziny walczącej o ponowne połączenie się po rozpadzie. Peter (Hugh Jackman) mieszka z nową partnerką, Beth (Vanessa Kirby) i ich małym synkiem. Jego życie jest ustabilizowane i wygodne. Zmienia się to gdy jego była żona Kate (Laura Dern) pojawia się z pierwszym synem, Nicholasem (Zen McGrath), który jest już nastolatkiem.

Okazuje się, że Nicholas od miesięcy nie pojawia się w szkole, jest niespokojny, zdystansowany i zły. Peter stara się zadbać o Nicholasa tak, jak chciałby, aby jego własny ojciec (Anthony Hopkins) dbał o niego. Jednocześnie musi lawirować w pracy, gdzie pojawia się oferta wymarzonego stanowiska w Waszyngtonie.

 • Chili – 14,90 zł za wypożyczenie
 • iTunes – 14,99 zł za wypożyczenie / kupno wersji 4K za 54,99 zł
 • Rakuten – 16,99 zł za wypożyczenie wersji 4K / kupno wersji 4K za 59,99 zł
 • Premiery CANAL+ – 17,99 zł za wypożyczenie
 • Player – 18,00 zł za wypożyczenie

zdj. Piotr Adamowicz / Depositphotos.com