Trzeci sezon serialu „Turbulencje” we wrześniu na HBO GO

Już we wrześniu do polskich widzów trafi trzeci sezon popularnego serialu „Turbulencje”. Produkcja powróci z nowymi odcinkami na platformę HBO GO.

Serial powraca z trzecim sezonem, który będzie jeszcze mocniej wypełniony akcją i rozwinie historię pasażerów lotu 828, który powrócili do świata żywych. Twórcy obiecywali, że nowa seriale przyniesie wiele niespodziewanych rozwiązań fabularnych i satysfakcjonujących momentów, na które czekali od lat.

Minął ponad rok od cudownego powrotu lotu 828 i powrotu tych, którzy mieli już nigdy nie wrócić. Bohaterowie próbują zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo i sprawić, by przeciwnicy ich powrotu uwierzyli w niemożliwe. Tymczasem nowe wyzwania wystawiają na próbę ich wzajemne zaufanie, co sprawia, że trzymanie się razem jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Trzeci sezon serialu „Turbulencje” pojawi się na platformie HBO GO już 5 września. Tego dnia do serwisu trafi trzynaście odcinków nowej serii. W amerykańskiej telewizji ostatni sezon serialu debiutował na początku kwietnia. Aktualnie fani produkcji walczą o stworzenie czwartego sezonu „Turbulencji.

źródło: Filmozercy.com / zdj.NBC