„A Different Man” – Sebastian Stan nierozpoznawalny na pierwszej fotce z nowego thrillera studia A24

Wytwórnia A24 pokazała w sieci pierwszą fotkę z thrillera psychologicznego „A Different Man”, w którym główną rolę gra Sebastian Stan. Debiutancki kadr z produkcji prezentuje gwiazdora z „Pam & Tommy” i „Kapitana Ameryki” ukrytego pod warstwą charakteryzacji. Ponadto w sieci krąży również kilka fotek z planu ukazujących bohatera produkcji przed i po fizycznej przemianie. Rzućcie okiem.

Protagonistą filmu jest Edward, wyrzutek, który poszukuje nowego startu w życiu. Po przejściu operacji rekonstrukcji twarzy mężczyzna wpada w obsesję na punkcie odtwórcy jego roli w przedstawieniu scenicznym opartym na jego dawnym życiu. Oprócz Stana w obsadzie przedsięwzięcia znajdują się również Renate Reinsve („Najgorszy człowiek na świecie”) i Adam Pearson („Pod skórą”). 

A Different Man” powstaje według reżyserii i scenariusza Aarona Schimberga, filmowca, który ma swoim dorobku dramat z 2018 roku zatytułowany „Uwięzieni”, w którym twórca współpracował z Adamem Pearsonem. A24 odpowiada za produkcję oraz finanse. Sebastian Stan jest producentem wykonawczym projektu.

Sprawdź też: Mia Goth powraca jako Pearl w prequelu slashera „X”! Oto pierwszy zwiastun nowego filmu Ti Westa

Dodajmy, że za charakteryzację i protetykę odpowiada przy tej produkcji Mike Marino. Jednym z ostatnich projektów tego artysty był „The Batman”, w ramach którego charakteryzator opracował między innymi wygląd Pingwina (w postać wcielał się Colin Farrell).

Sebastian-Stan-A-Different-Man.JPG 

Źródło: Variety / Twitter / zdj. A24 / Hulu