Alkoholicy szmuglują spirytus w słusznej sprawie, czyli zwiastun polskiej komedii „Drużyna A(A)”

Do polskich kin zmierza nowy komediowy dramat od twórców hitu „Johnny”, który przyciągnął do polskich kin milion widzów. Zobaczcie zwiastun filmu „Drużyna AA”, w którym plejada polskich gwiazd portretuje grupę anonimowych alkoholików próbujących przeszmuglować cysterny spirytusu. Oczywiście w słusznej sprawie!

Drużyna AA”, czyli polska komedia o alkoholikach szmuglujących spirytus

Drużyna AA” przedstawia historię czwórki uzależnionych krzyżowo anonimowych alkoholików, którzy podejmują się nietypowego zadania, aby uratować swój ośrodek terapeutyczny. Grupa bohaterów musi przeszmuglować przez całą Polskę dwie cysterny spirytusu. Aby nie ulegli pokusie wypróbowania szmuglowanego towaru, dla własnego bezpieczeństwa porywają w podróż swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnym alkoholem, który przewożą – podąża również Celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje.

Sprawdź też: Lipiec na Disney+: Powrót „The Bear” i inne premiery miesiąca! Co nowego warto obejrzeć ?

Twórcy obiecują widzom niebanalny humor, zaskakujące zwroty akcji i historie, które poruszają oraz siłę wzajemnego wsparcia. „Drużyna A(A)” zapowiadane jest jako kino rozrywkowe, które bawi, wzrusza i zmusza do refleksji. Film pojawi się w naszych kinach już 20 września.

Twórcy zaprosili do współpracy przy swoim najnowszym filmie zarówno najbardziej uznanych aktorów, jak i wschodzące gwiazdy młodego pokolenia. W filmie zobaczymy Danutę Stenkę, Łukasza Simlata, Magdalenę Cielecką, Michała Żurawskiego, Marię Sobocińską, Mikołaja Kubackiego i Leszka Lichotę.

zdj. Next Film / M. Dąbal