Adam Sandler i Brad Pitt w końcu wystąpią razem na ekranie? Chodzi o nowy film twórcy „Białego szumu”

Czyżby Netflix miał niebawem w swych rękach kolejny hit? Internet obiegła – niepotwierdzona jeszcze informacja – o zamówieniu przez streamera nowego filmu od Noah Baumbacha („Historia małżeńska”, „Frances Ha”). Mówi się, że w rolach głównych mają wystąpić Adam Sandler wraz z Bradem Pittem.

Adam Sandler i Brad Pitt razem na ekranie? O jaki tytuł chodzi?

Doniesienie przedostało się do sieci na łamach artykułu z New York Post. Rzekomo zamówiona przez Netfliksa produkcja miałaby być pochodną wieloletniej umowy Baumbacha z platformą, którą podpisano w styczniu 2021 roku po sukcesie nominowanej do sześciu oscarówHistorii małżeńskiej” z Adamem Driverem i Scarlett Johansson w rolach głównych. 

Choć Netflix nie wystosował jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji, według doniesienia projekt ma już być we wczesnej fazie rozwoju. Sandler wraz z Pittem pozostają bliskimi przyjaciółmi od kilku dekad, niemniej widownia nie miała jeszcze okazji zobaczyć ich wspólnie na ekranie. Pierwszy z nich współpracował już z Baumbachem, realizując „Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)” z 2017 roku.

Sprawdź też: Czy będzie 3. sezon „Alice in Borderland”? Wyjaśniamy zakończenie

Co dalej dla Pitta i Sandlera? Nowy film Baumbacha od piątku na Netfliksie

Biały szum”, najnowszy film od Baumbacha zadebiutował w ofercie streamera w miniony piątek. Pitta będziemy mogli niebawem obejrzeć nad dużym ekranie za sprawą „Babilonu” w reżyserii Damiena Chazelle'a („La La Land”). Sandlera możemy z kolei określić prawdziwą gwiazdą Netfliksa, gdyż aż pięć nadchodzących projektów aktora realizowanych jest dla platformy. Wśród nich są: „Zabójczy rejs 2”, nowy film od braci Safdie („Nieoszlifowane diamenty”) oraz dramat sci-fi pt. „Spaceman”, w którym Sandler wciela się w czeskiego astronautę.

Źródło: NY Post / Variety / Zdj. Variety / Art Streiber