Adam Sandler podróżuje przez kosmos u twórcy „Czarnobyla”. Oto zwiastun intrygującego sci-fi Netfliksa

Netflix pokazał w sieci pełny zwiastun nowego filmu SF o tytule „Astronauta”, którego gwiazdą jest Adam Sandler. W dramacie science fiction występują też Carey Mulligan („Obiecująca. Młoda. Kobieta.”) i Paul Dano („Aż poleje się krew”).

Adam Sandler i Carey Mulligan w nowym filmie Netfliksa!

Głównym bohaterem filmu jest czeski astronauta Jakub Procházka (w tej roli Adam Sandler) wysłany w kosmiczną podróż w celu zebrania tajemniczego starożytnego pyłu krążącego w pobliżu Wenus. Mężczyzna wkrótce odkrywa, że jego ziemskie życie rozpada się na kawałki i nawiązuje kontakt z tajemniczym głosem, który jako jedyny może pomóc mu spróbować ułożyć życie na nowo. Głos pochodzi od istoty czającej się od zarania dziejów w cieniu jego statku.

Sprawdź też: Będzie kolejna batalia o wersję reżyserską? Nowy „Aquaman” daleki od oryginału – twierdzi aktor

Scenariusz do filmu na podstawie powieści Jaroslava Kalfařa napisał debiutujący w ramach pełnego metrażu Colby Day. Wyreżyserowaniem produkcji zajął się z kolei Johan Renck, twórca serialu „Czarnobyl”. Poza Sandlerem, Dano i Mulligan w obsadzie „Astronauty” są też John Flanders („Iron Sky. Inwazja”), Isabella Rossellini („Blue Velvet”), Kunal Nayyar („Teoria wielkiego podrywu”) i Lena Olin („Dziewiąte wrota”). 

Premiera filmu w ofercie serwisu streamingowego Netflix odbędzie się dokładnie 1 marca tego roku.

Zdj. Netflix