Adam Sandler czeskim astronautą. Nowe SF od Netfliksa ze zwiastunem i datą premiery!

Netflix pokazał w sieci pierwszą zapowiedź swojego nowego filmu „Astronauta”, którego gwiazdą będzie Adam Sandler. W dramacie science fiction pojawią się też Paul Dano („Batman”) oraz Carey Mulligan („Obiecująca. Młoda. Kobieta.”).

Adam Sandler w kolejnym filmie Netfliksa. Tym razem to kino science fiction

Głównym bohaterem filmu jest czeski astronauta Jakub Procházka (w tej roli Adam Sandler) wysłany w kosmiczną podróż w celu zebrania tajemniczego starożytnego pyłu krążącego w pobliżu Wenus. Mężczyzna wkrótce odkrywa, że jego ziemskie życie rozpada się na kawałki i nawiązuje kontakt z tajemniczym głosem, który jako jedyny może pomóc mu spróbować ułożyć życie na nowo. Głos pochodzi od istoty czającej się od zarania dziejów w cieniu jego statku.

Sprawdź też: „Planeta Małp” tak dobrze jeszcze nie wyglądała! Nowe zdjęcia dają przedsmak „Królestwa”

Scenariusz do filmu na podstawie powieści Jaroslava Kalfařa napisał debiutujący w ramach pełnego metrażu Colby Day. Wyreżyserowaniem produkcji zajął się z kolei Johan Renck, twórca serialu „Czarnobyl”

Poza Sandlerem, Dano i Mulligan w obsadzie „Astronauty” są też John Flanders („Iron Sky. Inwazja”), Isabella Rossellini („Blue Velvet”), Kunal Nayyar („Teoria wielkiego podrywu”) i Lena Olin („Dziewiąte wrota”). Premiera filmu w ofercie serwisu streamingowego Netflix odbędzie się dokładnie 1 marca przyszłego roku. 

Zdj. Netflix