Amazon Prime Day 2019 – dodatkowe £8 i €5 na następne zakupy

Z okazji trwającego Amazon Prime Day 2019 na angielskim Amazonie tylko dzisiaj możecie zyskać £8 przy doładowaniu konta na minimum £80. Na niemieckim Amazonie z kolei możecie zyskać €5 na kolejne zakupy za pierwszy zakup przez aplikację mobilną.

Do końca dnia przy doładowaniu konta za minimum £80 na Amazon.co.uk otrzymacie kupon na £8.

Promocja dotyczy osób z aktywnym kontem Amazon Prime. To, czy Wasze konto objęte jest promocją, możecie sprawdzić tutaj. Jeśli pojawi się żółty przycisk, to Wasze konto zostało objęte promocją.

Na niemieckim Amazonie możecie z kolei otrzymać €5 na kolejne zakupy za pierwszą transakcję przeprowadzoną przez aplikację sklepu. Promocja obowiązuje do 1 sierpnia i dotyczy osób, które nie korzystały jeszcze z aplikacji mobilnej.

Cały czas możecie też skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości €10. Wystarczy, że aktywujecie bezpłatny okres subskrypcji Audible na 30 dni, uprzednio aktywując na swoim koncie Amazon Prime. Kupon możecie wykorzystać na dowolne zakupy.

Subskrypcję możecie anulować w tym miejscu w każdym momencie bez ponoszenia żadnych opłat. W przypadku przedłużenia abonamentu za następny miesiąc zapłacicie €9,95. Z akcji możecie skorzystać tylko podczas Amazon Prime Day 2019. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie sklepu.

Promocja dotyczy osób, które nie wykorzystały jeszcze bezpłatnego okresu subskrypcji.

źródło: Forum.Filmozercy.com / zdj. Amazon