Amazon Prime zawitał do Polski! Jaka cena i korzyści?

Osiem miesięcy po starcie polskiego oddziału serwisu Amazon doczekaliśmy się uruchomienia polskiej wersji programu Amazon Prime gwarantującego między innymi darmową dostawę bez względu na koszt zamówienia. Jakie korzyści oferuje subskrypcja Prime i ile za nią zapłacimy?

12 października sklep Amazon wprowadził w Polsce usługę Amazon Prime, która zaoferuje klientom szybkie i darmowe dostawy, obejmujące miliony produktów w ponad 30 kategoriach. Dodatkowo członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw produktów oznaczonych logo Prime, do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez względu na kwotę zamówienia.

Amazon Prime to nie tylko darmowa dostawa, ale także pełny dostęp do serwisu Prime Video, na którym znajdziemy filmy i seriale, w tym oryginalne produkcje Amazon. W ramach miesięcznej subskrypcji użytkownik otrzyma także darmowe gry PC i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming.

Aktywna subskrypcja programu Prime gwarantuje także użytkownikom wcześniejszy dostęp do specjalnych okazji przygotowanych przez sklep – wszyscy subskrybenci mogą skorzystać z wybranych promocji 30 minut przed innymi klientami.

Wprowadzenie programu do Polski skomentował wiceprezes Amazon Prime, Jamil Ghani:

Niezmiernie cieszymy się, że od dziś klienci w Polsce będą mogli dołączyć do ponad 200 milionów członków Amazon Prime na całym świecie, którzy już korzystają z jego zalet. Wprowadzając Amazon Prime do Polski chcemy ułatwić życie klientom, oferując im szybką i darmową dostawę milionów produktów oraz szeroki wybór filmów i seriali dostępnych do obejrzenia w każdej chwili i z dowolnego urządzenia – nie wspominając o fantastycznych okazjach cenowych. Zaprojektowaliśmy Prime w taki sposób, by był prosty w obsłudze i jak najlepiej dostosowany do zmieniających się warunków życia naszych klientów. Ale to dopiero początek. W przyszłości planujemy wprowadzić jeszcze większy wybór produktów dostarczanych jeszcze szybciej oraz rozszerzyć naszą ofertę filmów i seriali o kolejne pozycje

Koszt usługi Amazon Prime w Polsce

Wraz z wprowadzeniem programu Amazon Prime do Polski uruchomiono także darmowy okres próbny pozwalający klientom na wypróbowanie zalet programu przez pełne 30 dni. Po darmowym okresie będziecie mogli zrezygnować z udziału w programie lub przedłużyć subskrypcję w ramach dwóch proponowanych abonamentów. Jeśli zdecydujecie się na miesięczne odnowienie subskrypcji, to jej koszt wyniesie 10,99 zł. Można również zdecydować się na roczny abonament, którego koszt został ustalony na 49 zł.

Tak uruchomienie programu komentował Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak polscy klienci przyjęli uruchomiony na początku tego roku serwis Amazon.pl. Wprowadzając Amazon Prime do Polski możemy zaoferować darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej. Oferujemy klientom unikatowy program za 49 złotych rocznie, który dostarczy im niezapomnianych wrażeń zakupowych i zapewni dostęp do najwyższej jakości rozrywki.

Amazon Prime w Polsce

źródło i zdj. Amazon