To najdziwniejsza rola w jej karierze? Tilda Swinton zagrała w 4. sezonie „The Boys”

Czwarty sezon przyniósł nam kolejną porcję easter eggów i gościnnych występów, ale nikt chyba nie spodziewał się, że w nowe odcinki zaangażowana będzie laureatka Oscara Tilda Swinton. Co wiemy o jej tajemniczej roli?

Tilda Swinton zagrała w czwartym sezonie „The Boys”

Poprzednie trzy sezony „The Boys” przyzwyczaiły nas do tego, że przez ekran przewijają się różne easter eggi i gościnne występy, ale twórcy zdecydowanie największą niespodziankę przygotowali dla widzów przy okazji czwartej serii. Nikt nie spodziewał się, chyba że nagle usłyszymy w serialu głos Tildy Swinton. Zdobywczyni Oscara postanowiła jednak dołączyć do szalonego projektu i zaangażować się w najbardziej nieoczywistą postać w swojej karierze: ośmiornicę, którą Deep (Chace Crawford) poznał w trzecim sezonie podczas nieskrępowanej żadnymi zasadami imprezie.

W nowej serii twórcy postanowili rozwinąć wątek Deepa i jego żony-ośmiornicy i potrzebowali aktorki, której głosem przemówi Ambrosius. Showrunner serialu przyznał, że od początku planowali obsadzenie w tej roli popularnej i cenionej brytyjskie aktorki i wybór szybko padł właśnie na Tildę Swinton. Aktorce podobno spodobał się ten pomysł i szybko zgodziła się na dołączenie do obsady „The Boys”.

Sprawdź też: Filmy Disneya będą trafiały na nową platformę Max. Jest jedno ALE.

The boys sezon 4 osmiornica

„Kiedy już zdecydowaliśmy, że Deep będzie regularnie rozmawiał ze swoją żoną-ośmiornicą, potrzebowaliśmy po prostu największej i najbardziej klasycznej brytyjskiej gwiazdy, zdobywczyni Oscara, jaką mogliśmy znaleźć” – Eric Kripke przyznał w rozmowie z EW. „To dość krótka lista, ale nie znaliśmy Tildy. To nie było tak, jak w przypadku niektórych naszych innych gościnnych występów, w których pojawiali się nasi przyjaciele i znajomi i po prostu się z nimi kontaktowaliśmy. Musieliśmy skontaktować się z jej przedstawicielem i wysłaliśmy jej scenariusz. Jej agent odpowiedział: Uwielbia to i uważa, że ​​to zabawne, i bardzo chciałaby to zrobić”.

Aktualnie na platformie Prime Video znajdziecie pierwsze trzy odcinki nowej serii „The Boys”. Kolejne emitowane będą co tydzień. Na trzeci sezon złoży się 8 epizodów, a emisja finału odbędzie się 18 lipca.

źródło: ew.com / zdj. Prime Video