Amber Heard trenuje do roli „Aquaman 2” (zdjęcie)

Przez wiele miesięcy spekulowano, że Amber Heard może straci rolę Mery w kontynuacji wysokobudżetowej produkcji „Aquaman” od studia Warner Bros., ale coraz więcej wskazuje na to, że aktorka powróci w drugiej odsłonie serii. Na swoim Instagramie była żona Johnny'ego Deppa zamieściła właśnie zdjęcie pokazującej, jak przygotowuje się do roli.

Amber Heard wraca do roli Mery w filmie Aquaman 2

Po tym jak Johnny Depp stracił rolę Gellerta Grindelwalda w filmie „Fantastyczne zwierzęta 3” pojawiło się w sieci wiele głosów domagających się od wytwórni Warner Bros. zerwania także współpracy z Amber Heard. Do sieci trafiały nawet plotki, że wytwórnia ugięła się pod naporem kolejnych petycji fanów, ale wygląda na to, że aktorka będzie miała szansę na powrót do roli ukochanej Aquamana. Heard  zamieściła właśnie na swoim Instagramie zdjęć z treningu, który ma ją przygotować do ponownie zagrania Mery.

W obsadzie filmu „Aquaman 2” powrócą także Jason Momoa jako tytułowy heros, Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, a także Dolph Lundgren wcielający się w Nerusa. Nową gwiazdą produkcji zostanie Pilou Asbaek znany z roli Eurona Greyjoya w „Grze o Tron”.

Premiera filmu „Aquaman 2” została zapowiedziana na 16 grudnia 2022 roku.

zdj. Warner Bros.