Andrew Scott gwiazdą nowej części „Na noże”! Netflix znów zbiera imponującą obsadę

Netflix znowu chce postawić na same głośne nazwiska w obsadzie nowego filmu z serii „Na noże” i możemy przygotować się w najbliższym czasie na serię mocnych castingowych ogłoszeń. Najnowszym nabytkiem projektu został Andrew Scott.

Andrew Scott gwiazdą nowej części „Na noże”

Przy poprzedniej części kryminału „Na noże” platforma streamingowa zasypywała nas co chwilę nowymi ogłoszeniami na temat kolejnych gwiazd dołączających do obsady i wygląda, że tym razem będzie tak samo. Dopiero co ogłoszono, że projekt zasiliła Cailee Spaeny oraz Josh O'Connor, a już mamy kolejne głośne nazwisko, które również pojawi się w „Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery”.

Kontrakt na zagranie w produkcji przygotowywanej ponownie przez Riana Johnsona podpisał właśnie Andrew Scott, znany między innymi z takich serialowych hitów jak „Sherlock” czy „Fleabag”, którego ostatnio mogliśmy oglądać na platformie Netflix w serialu „Ripley”.

Sprawdź też: To jeden z najpopularniejszych horrorów 2023 roku. Za chwilę trafi na Netflix.

Z obsadą produkcji łączeni są też Lindsay Lohan oraz Tom Hardy. Prace na planie mają ruszyć jeszcze w tym roku. Premiera filmu planowana jest na platformie Netflix na 2025 rok.

W trzeciej części  „Na noże” ekscentryczny detektyw grany ponownie przez Daniela Craiga będzie musiał rozwiązać zupełnie nową zagadkę morderstwa. Tym razem będzie to jego najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna misja. Na razie miejsce akcji i szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, ale wiemy, że w zabójstwo ponownie będzie zamieszana grupa oryginalnych charakterów.

źródło: variety.com / zdj. Netflix