Anne Hathaway romansuje z muzycznym gwiazdorem w filmie „Na samą myśl o tobie”

Anne Hathaway zagrała w nowym filmowym romansie od Amazona. Zobaczcie, jak zapowiada się filmowa adaptacja powieści „Na samą myśl o tobie” autorstwa Robinne Lee. Popularnej aktorce na ekranie towarzyszy Nicholas Galitzine.

Anne Hathaway w nowym filmie. To romans od Prime Video

Na samą myśl o tobie” opowiada historię czterdziestoletniej samotnej matki, która nawiązuje namiętny i burzliwy romans z o wiele młodszym od niej wokalistę młodzieżowego zespołu August Moon, którego zagrał Nicholas Galitzine. Powieść autorstwa Robinne Lee ukazała się w Polsce latem zeszłego roku nakładem Wydawnictwa Otwarte.

Sprawdź też: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

Film zapowiadany jest jako współczesne love story, w którym Solène (Anne Hathaway), 40-letnia samotna matka wdaje się w gorący romans z 24-letnim Hayesem Campbellem (Nicholas Galitzine), wokalistą najbardziej popularnego boysbandu na świecie — August Moon. Solène i Hayse niespodziewanie poznają się na festiwalu muzycznym Coachella. Między nimi od razu iskrzy i pojawia się niezaprzeczalna chemia.

Jednak szczęście nie trwa długo… status Hayesa jako supergwiazdy jest ogromnym wyzwaniem dla ich związku. Solène szybko odkrywa, że życie w świetle reflektorów i sławy ukochanego może być bardziej wymagające, niż początkowo zakładała.

Film w reżyserii Michaela Showaltera, mającego w dorobku takie tytuły jak: „Cześć mam na imię Doris” oraz „I tak Cię kocham”, zadebiutuje na platformie Prime Video już 2 maja.

zdj. Amazon Prime Video