Apple TV+ zamawia drugi sezon serialu „Palm Royale” z Kristen Wiig

Nieco ponad dwa miesiące od premiery musieliśmy czekać na decyzję dotyczącą przyszłości nowego serialu Palm Royale” od serwisu Apple TV+. Dzisiaj mamy już pewność, że produkcja została przedłużona na drugi sezon.

Apple TV+ zamawia drugi sezon serialu Palm Royale

Serial debiutował w streamingu 20 marca, a na początku maja dociekliśmy się premiery finałowego odcinka pierwszej serii. Miesiąc później wiemy już, że nie był to jednak ostatni odcinek Palm Royale”, bo włodarze serwisu Apple TV+ zdecydowali o zamówieniu drugiej serii.

Główną gwiazdą serialu jest Kristen Wiig znana między innymi z filmu Wonder Woman 1984, a obok niej na ekranie pojawia się też sporo innych gwiazd. Wśród nich są: Laura Dern, a także Allison Janney, Ricky Martin, Josh Lucas, Leslie Bibb, Amber Chardae Robinson, Mindy Cohn, Julia Duffy i Kaia Gerber. Gościnnie w pierwszym sezonie wystąpili też Bruce Dern i Carol Burnett.

Sprawdź też: Fani mocno niezadowoleni z nowego serialu „Gwiezdnych wojen” – tak źle jeszcze nie było.

Palm royale

Serial „Palm Royale” opowiadający o Maxine Simmons (Kristen Wiig), która próbuje zaistnieć w towarzystwie z wyższych sfer w Palm Beach. Gdy Maxine próbuje przekroczyć granicę, która wydaje się nieprzekraczalna, zaczyna zadawać sobie pytanie, które wciąż wprawia nas w zakłopotanie: „Jak wiele jesteś skłonny poświęcić, aby zdobyć coś, co należy do kogoś innego?” Akcja serialu rozgrywa się w roku 1969 roku.

Za tworzenie serialu odpowiada Abe Sylvia pracujący przy serialach Siostra Jackie, George i Tammy oraz Już nie żyjesz. Producentami wykonawczymi serialu są Wiig, Dern i Jayme Lemons z ramienia firmy Jaywalker Pictures.

zdj. Apple TV+