Art The Clown powraca! Jest pierwsze zdjęcie i data premiery horroru „Terrifier 3”

Wystartowały zdjęcia do nowego filmu z cyklu horrorów „Terrifier”. Wraz z początkiem prac na planie krwawego widowiska w sieci wylądowała pierwsza fotka zza kulis – rzućcie okiem jak w domknięciu makabrycznej trylogii prezentuje się Art The Clown

Terrifier” trafi na ekrany na tegoroczne Halloween

Nad następną odsłoną „Terrifiera” ponownie czuwają scenarzysta i reżyser Damien Leone oraz producent Phil Falcone. Choć dokładne szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, wiemy, że akcja produkcji rozegra się w dniach poprzedzających Boże Narodzenie. Kultowy już klaun-zabójca ponownie nawiedzi spokojną okolicę Miles County i zakłóci spokój mieszkańców szykujących się do Wigilii.

Przy okazji trzeciego horroru producenci przeznaczą na stworzenie slashera znacznie większy budżet. Po kasowym sukcesie drugiej odsłony, na którą wydano 250 tys. dolarów, na trójkę przeznaczona zostanie kwota przekraczająca 1 mln dolarów. Przypomnijmy, że Terrifier 2. Masakra w Święta zarobił w Stanach Zjednoczonych ponad 10 milionów dolarów, a po dołożeniu wyniku z rynków zagranicznych na jego koncie znalazło się 15 mln dolarów.

Sprawdź też: Rok 2024 należy do horrorów – „Nosferatu”, nowy „Obcy” i powrót „Silent Hilla”. Oto lista

„Drugi film zawdzięcza swój sukces nie tylko nieustającemu apetytowi widowni na nowe, ekscytujące ikony kina grozy pokroju Arta. Wielką rolę zagrała tu bowiem niezrównana forma kinowej dystrybucji i niezłomnego wręcz marketingu. Kinowa branża rzadko kiedy pozwala sobie na takie ryzyko. Zaręczam, że w ramach Terrifiera 3 znów postaram się przekroczyć dotychczasowe granice. Nie mogę się doczekać, aż będziecie mogli zobaczyć, co w zanadrzu ma dla was Art the Clown” – obiecywał Damien Leone w oświadczeniu przy okazji ogłoszenia trzeciej części.

W roli Arta w trzeciej części cyklu powróci oczywiście David Howard Thornton. Rolę Sienny z ostatniego filmu powtórzy też Lauren LaVera. Film trafi na ekrany dokładnie 25 października tego roku. Data ta dotyczy też polskiego podwórka.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Bloody Disgusting