Bad Boys 3 - znamy tytuł i datę rozpoczęcia zdjęć?

Po tym, jak studio Sony oficjalnie potwierdziło, że powstanie trzecia odsłona serii Bad Boys z Willem Smithem i Martinem Lawrencem do sieci zaczęły spływać kolejne informacje na temat produkcji. Najnowsze ujawniają jej tytuł oraz datę rozpoczęcia i zakończenia zdjęć. Poznajcie szczegóły.

Według serwisu Production Weekly trzecia odsłona serii Bad Boys będzie nosić tytuł Bad Boys for Lif3. Zdjęcia na planie produkcji mają rozpocząć się już 14 stycznia przyszłego roku i potrwać do 11 kwietnia. Ekipa będzie pracowała na planach w takich rejonach jak Miami, Floryda, Atlanta i Georgia.

W nowej odsłonie mamy wrócić do bohaterów serii w momencie, gdy zostali rozdzieleni. Marcus Burnett po kłótni z przyjacielem rozpoczął pracę jako prywatny detektyw, a Mike musi zmagać się ze swoim nowym partnerem. Ich ścieżki znowu zostaną jednak splecione, gdy okaże się, że oboje znaleźli się na celowniku groźnego najemnika, który chce zemścić się za śmierć swojego brata.

Za reżyserię filmu ma odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, a scenariusz stworzył Chris Bremmer. Premierę trzeciej części Bad Boys zaplanowano na styczeń 2020 roku.

źródło: Movieweb.com / Sony Pictures