„Barbie” czy „Oppenheimer”? Tom Cruise już zdecydował

Tom Cruise wsparł niedawno dwa głośne kinowe premiery „Barbie” i „Oppenheimera” i pozował z biletami na obydwie produkcje. Teraz gwiazdor „Mission: Impossible” został zapytany, który z nich zobaczy na dużym ekranie w pierwszej kolejności.

Tom Cruise wybiera się do kina na „Barbie” i „Oppenheimera”. Który film zobaczy pierwszy?

W przyszły piątek do kin trafi „Mission: Impossible — Dead Reckoning”, ale już tydzień później na dużym ekranie pojawią się dwie inne premiery, które stoczą walkę o uwagę widzów i będą też zagrożeniem dla nowej produkcji Cruise. Aktor słynący z promowania kinowego doświadczenia wsparł niedawno obydwa projekty i zaapelował do widzów o to, aby wybrali się do kina. Teraz zdradził, że on także wybiera się na „Barbie” i „Oppenheimera” i to już w pierwszy weekend.

Sprawdź też: Tom Cruise chce grać jeszcze przez 20 lat i być jak Harrison Ford.

„Chcę zobaczyć zarówno „Barbie”, jak i „Oppenheimera”. Zobaczę je w weekend otwarcia” – powiedział w rozmowie z The Sydney Morning Herald. „Najpierw w piątek zobaczę Oppenheimera, a w sobotę Barbie” – dodał gwiazdor. Cruise od dawna podkreśla, że robi filmy dedykowane kinowym ekranom i zależy mu na dobrej kondycji całej kinowej branży: „Dorastałem oglądając filmy na dużym ekranie. Tak właśnie je robię i lubię to doświadczenie: jest wciągające, a dla naszej społeczność i branży jest to istotne. Nadal chodzę do kina” – przekonywał w ostatnim wywiadzie.

źródło: deadline.com / zdj. ChinaImages / Depositphotos.com