Będzie nowa wersja filmu „Straceni chłopcy”. Noah Jupe i Jaeden Martell w obsadzie

Studio Warner Bros. mocno stawia na odświeżanie swoich katalogowych klasyków. Po stworzeniu nowej wersji „Egzekutora” oraz rozpoczęciu prac nad nową wersją produkcji „Bodyguard, przyszła pora na film „Straceni chłopcy” z 1987 roku wyreżyserowany przez Joela Schumachera.

Nową wersję filmu opowiadającego o dwójce braci z Arizony, którzy trafiają do kalifornijskiego miasteczka opanowanego przez gang nastoletnich wampirów wyreżyseruje Jonathan Entwistle pracujący do tej pory głównie przy serialach takich jak „To nie jest OK” oraz „The End of the F***ing World”. Scenariusz przygotował Randy McKinnon pracujący przy serialach Grand Army” oraz „Chambers, którego Warner zatrudnił ostatnio również do napisania historii do filmu „Static Shock”.

Główne role w produkcji zagrają Noah Jupe znany doskonale fanom serii „Ciche miejsce” oraz Jaeden Martell wcielający się w jednego z bohaterów serii „To”.

Film wyprodukują Brian Kavanaugh-Jones i Fred Berger za pośrednictwem swojej firmy Automatik. Duet odpowiadał ostatnio za film „Słodziak”, w którym zagrał Noah Jupe. W oryginalne z 1987 roku wystąpili Jason Patric, Kiefer Sutherland, Jami Gertz, Alex Winter, Corey Feldman, Corey Haim, a także Dianne Wiest, Barnard Hughes i Edward Herrmann.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. Warner Bros.