Będzie show! Ryan Gosling zaśpiewa na Oscarach piosenkę z Barbie!

Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów właśnie zyskała na atrakcyjności. Po miesiącach spekulacji potwierdzono, że Ryan Gosling wystąpi na scenie w Dolby Theatre i wykona na żywo piosenkę „I'm Just Ken” z filmu „Barbie”.

Ryan Gosling zaśpiewa „I'm Just Ken” na Oscarach!

Z Hollywood docierają do nas informacje, które ucieszą wszystkich widzów zamierzających spędzić noc z 10 na 11 marca wspólnie z Oscarami. Ryan Gosling zdecydował się na wystąpienie na oscarowej scenie podczas tegorocznej gali i zaśpiewanie na żywo piosenki „I'm Just Ken” z filmu „Barbie”.

Filmowa produkcja o lalce Barbie otrzymała dwie nominacje do Oscara w kategorii najlepsza piosenka. Oprócz wspomnianego „I'm Just Ken” szansę na statuetkę ma też „What Was I Made For?” autorstwa Billie Eilish, która zdobyła już nagrodę Grammy oraz Złoty Glob.

Jeszcze w styczniu przed ogłoszeniem nominacji aktor został ostatnio zapytany o to, czy będzie chciał wystąpić na oscarowej scenie i osobiście wykonać wielki przebój, który niedawno doczekał się nawet świątecznej aranżacji. Gosling podchodził początkowo do pomysłu zaśpiewania przed milionową publicznością dosyć sceptycznie i obracał pytania w żart, ale wygląda na to, że jednak odważy się na występ na żywo.

To oni wręczą w tym roku Oscary. Kiedy rozdanie statuetek?

Oscary 2024

Przygotowania do Oscarów idą pełną parą i Akademia przyznająca najważniejsze nagrody w świecie kina ujawniła właśnie grupę gwiazd, które w tym roku pojawią się na gali rozdania Oscarów w roli prezenterów. W ramach corocznej tradycji zaszczyt wręczenia Oscarów przypadnie zeszłorocznym laureatom.

To oznacza, że na scenie jeszcze raz pojawią się: Brendan Fraser, który został nagrodzony rok temu za rolę w Wielorybie, Michelle Yeoh, Ke Huy Quan i Jamie Lee Curtis nagrodzeni za role w filmie Wszystko wszędzie naraz. Pojawią się też wcześniejsi laureaci: Mahershala Ali, Jessica Lange, Matthew McConaughey, Lupita Nyong’o i Sam Rockwell. Gala wręczenia najważniejszych filmowych nagród odbędzie się w nocy 10 na 11 marca w Dolby Theatre.

zdj. Depositphotos