Ryan Gosling zaśpiewał świąteczną wersję „I'm Just Ken”. Jest też wersja Disco!

Gotowi na różowe święta? Ryan Gosling postanowił przypomnieć nam o swoim tegorocznym hicie z filmu „Barbie” i włączyć piosenkę „I'm Just Ken” do kanonu świątecznych hitów. Powstały cztery nowe wersje utworu, w tym jedna świąteczna, która doczekała się własnego teledysku.

Świąteczna wersja „I'm Just Ken”. Ryan Gosling w nowym teledysku

Jedna z najpopularniejszych filmowych piosenek roku doczekała się czterech nowych wersji. Ryan Gosling postanowił nam przypomnieć o „I'm Just Ken”, utworze, który będzie za chwilę walczył o nominacje do Oscara i statuetkę Złotych Globów. Świąteczna wersja przygotowana z okazji Bożego Narodzenia doczekała się nawet teledysku, a trzy nowe remiksy trafiły już na Spotify. Sprawdźcie, jak wypada wersja wideo do „I'm Just Ken (Merry Christmas Barbie)

Barbie” rusza do walki po Oscary. Film zgarnął już kupę forsy. Czas na statuetki

Film w reżyserii Grety Gerwig („Lady Bird”) zadebiutował na ekranach kin w lipcu tego roku i szybko stał się gigantycznym przebojem. W miesiąc stał się najbardziej dochodową produkcją studia Warner Bros. oraz najlepiej zarabiającym filmem w historii kina wyreżyserowanym przez kobietę. Film „Barbie” zgarnął też najlepsze otwarcie 2023 roku i najlepsze otwarcie w historii dla filmu niebędącego sequelem. Ostatecznie produkcja kończy rok jako największy przebój dużego ekranu z kwotą sięgającą 1,441 mld dolarów.

Po sukcesie finansowym Warner zamierza zrobić wszystko, aby udało się też zgarnąć kilka prestiżowych nagród. W drodze po oscarowe nominacje film o lalce Barbie zgarnął aż 18 nominacji, w tym te dla najlepszego filmu, reżyserii i scenariusza w plebiscycie Critics' Choice Association. Produkcja Warnera rządziła też w nominacjach do Złotych Globów. „Barbie” zebrała 9 nominacji, z których aż trzy przypadają na kategorię Najlepsza piosenka. Oprócz „I’m Just Ken” o statuetkę zawalczą „What Was I Made For?” od Billie Eilish i „Dance the Night” Dua Lipy.

zdj. Warner Bros.