Będzie trzeci sezon serialu „Co robimy w ukryciu”

Stacja FX ogłosiła, że ich serial „Co robimy w ukryciu” bazujący na popularnym filmie w reżyserii Taiki Waititiego został przedłużony na trzeci sezon.

Jeszcze w trakcie emisji drugiej serii stacja FX Networks oficjalnie potwierdziła, że zamówiła realizację trzeciej serii serialu „Co robimy w ukryciu”. Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze ujawniona, ale najprawdopodobniej zobaczymy je w drugiej połowie 2021 roku.

Przedłużenie serialu na kolejny sezon fani produkcji zawdzięczają wysokiej oglądalności, która w przypadku drugiego sezonu kształtuje się średnio na poziomie 462 tys. widzów podczas emisji na żywo. To wynik niewiele słabszy niż w ten osiągany przez pierwszy sezon, kiedy produkcja przyiągała przed telewizory 467 tys. widzów. Co jednak istotne, wyniki osiągane podczas premiery stanowią ledwie 15% całej widowni, ponieważ serial emitowany jest również w późniejszym terminie i na platformach streamingowych, gdzie podnosi swój rezultat do około 3,2 miliona widzów. To wzrost o 25% w porównaniu do pierwszego sezonu.

zdj. FX