Najlepiej oceniany serial zeszłego roku wróci na Disney+ z opóźnieniem. Padła konkretna data

Choć za oceanem drugi sezon komedii „Misiek” startuje już w przyszłym miesiącu, europejscy widzowie będą musieli zaczekać na premierę trochę dłużej – wyjawiono w mediach społecznościowych Disney+. Po tej stronie Atlantyku produkcja zadebiutuje dopiero w sezonie wakacyjnym. 

Na drugi sezon „Miśka” musimy jeszcze trochę poczekać

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (w tej roli pojawia się Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

Sprawdź też: Stacja The CW skasowała kolejne dwa seriale. Tych tytułów nie zobaczymy już na HBO Max.

Jeszcze kilka dni temu ujawniono, że „Misiek” powróci na platformę Hulu i do ramówki amerykańskiej stacji FX w końcówce czerwca. Teraz w mediach społecznościowych platformy streamingowej Disneya potwierdzono natomiast, że premiera za oceanem nie będzie wiązała się z debiutem również w krajach europejskich. Z brytyjskiego Twittera Disney+ dowiedzieliśmy się, że „Misiek” pojawi się w ofercie tej platformy dopiero 19 lipca. Na pocieszenie możemy potwierdzić, że do streamingu trafią wówczas wszystkie odcinki drugiego sezonu.

Dodajmy jednak, że na chwilę obecną nie potwierdzono, czy premiera w ofercie brytyjskiego Disney+ wiąże się również z debiutem w Polsce. 

Sprawdź też: Zobaczyć Neapol i umrzeć. Gutek Film przedstawia zwiastun do filmu „Nostalgia”. Kiedy polska premiera?

W obsadzie serialu, poza White'em, są też Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Matty Matheson, Richard Esteras i Jose M. Cervantes. W drugim sezonie w gościnnej roli ma pojawić się też gwiazdor „Zadzwoń do Saula”, Bob Odenkirk.

Źródło i zdj. Disney