HBO Max pokaże kolejny polski serial. To hitowa produkcja Playera

Katalog serwisu streamingowego HBO Max zostanie niedługo wzbogacony do kolejną polską produkcję stworzoną przez Playera. Na platformę, która już za chwilę zmieni się w Max, zmierza popularny serial „Behawiorysta” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

Kolejny serial Playera trafi na HBO Max

Platforma HBO Max zyska kolejną oryginalną produkcję Playera. W ciągu najbliższych tygodni do oferty serwisu zawita pierwszy sezon serialu „Behawiorysta”, który debiutował w styczniu 2022 roku. Oba serwisy streamingowe należą do spółki Warner Bros. Discovery i w ostatnich miesiącach oryginalne seriale wyprodukowane z myślą o Playerze były już przenoszone do serwisu HBO Max.

Jeszcze we wrześniu zeszłego roku jako pierwszy tego typu transfer do serwisu HBO zawitał serial kryminalny „Szadź” z główną rolą Macieja Stuhra. W marcu do serwisu trafiły natomiast dwa pierwsze sezony hitowego serialu Playera pod tytułem „Chyłka” z Magdaleną Cielecką w roli głównej. 

Sprawdź też: Oscarowe filmy – gdzie obejrzeć „Oppenheimera”, „Strefę interesów” i „Biedne istoty”?

Przypomnijmy, że w najbliższej przyszłości serwis HBO Max zamieni się w Polsce w platformę Max mającą oferować nie tylko filmowe i serialowe produkcje, ale także programy rozrywkowe i sportowe. Rebranding serwisu planowany jest w Europie i w tym także w Polsce na wiosnę tego roku. Wraz z jego pojawieniem się ulegnie zmianie nie tylko oferta, ale też plany subskrypcji i ich cena.

Najprawdopodobniej doczekamy się wprowadzenia planu z reklamami oraz dwóch planów bez reklam, z których jeden będzie oferował dostęp do treści Full HD, a drugi do 4K. Po uruchomieniu serwisu Max w Polsce kolejne miesiące mają upłynąć na wdrażaniu przez spółkę Warner Bros. Discovery systemu walki z udostępnianiem haseł osobom spoza jednego gospodarstwa domowego.

Behawiorysta” – kiedy drugi sezon? Robert Więckiewicz powróci

Behawiorysta 2 sezon

Serial „Behawiorysta” doczekał się przedłużenia na drugi sezon jeszcze w maju 2022 roku. Informację o rozpoczęciu prac nad nowymi odcinkami ujawnił wówczas autor literackiego pierwowzoru serialu, czyli Remigiusz Mróz.

Od tego czasu nie doczekaliśmy się jednak żadnej aktualizacji na temat tego, kiedy serial powróci z nowym rozdziałem na platformę Player. W 2022 roku Mróz przekonywał, że drugi sezon kryminalnego hitu Playera jest obecnie „kręcony”, więc do tego czasu produkcja powinna już zostać przygotowana. Niewykluczone, że drugi sezon „Behawiorysty” szykowany jest na wiosnę tego roku. W ostateczności jego premiery możemy się spodziewać w jesiennym sezonie.

Serial śledzi losy Gerarda Edlinga (Robert Więckiewicz), eksperta w dziedzinie kinezyki, który zostaje poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca, Horsta Zeigera (w tej roli Krystian Pesta). W drugim sezonie Więckiewicz powróci jako główny bohater.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Player