„Biały Tygrys” – przegląd ofert na książkę. Konkurs!

13 stycznia 2021 roku do sprzedaży trafiła książka „Biały Tygrys" od Wydawnictwa Poradnia K. Na jej podstawie powstał nowy film Netflixa (premiera na platformie 22 stycznia). We wpisie znajdziecie przegląd ofert z księgarni internetowych oraz informacje o konkursie, w którym możecie wygrać powieść, której autorem jest Aravind Adiga.

O książce

Balram Halwai to człowiek o wielu twarzach. Służący. Filozof. Przedsiębiorca. Morderca. Przez siedem nocy opowiada hipnotyzującą, a jednocześnie mroczną historię swojego sukcesu, który osiągnął wyłącznie sprytem i przebiegłością.

Ukazuje Indie, jakich nie oglądał żaden cudzoziemiec ‒ korupcję, prostytucję, biedę i bezprawie, ale też niezmierne bogactwo. Tu biedni nie mogą wejść nawet do supermarketów, miejsca dla bogatych są im niedostępne. Jeżeli im się poszczęści, zostają służącymi u zamożnych przedsiębiorców, jeżeli nie, ich domem staje się ulica, gdzie umierają z głodu lub chorób. Nikt nie interesuje się losem ludzi żyjących w skrajnej nędzy.

„Biały Tygrys" to opowieść o korupcji, pogoni za pieniędzmi, bezduszności, ale także historia o tym, jak pozostać człowiekiem bez względu na to, w jakich warunkach się żyje. Autor otrzymał Nagrodę Bookera i zyskał międzynarodową sławę.

Specyfikacja książki

 • Tytuł oryginału: „White Tiger”
 • Autor: Aravind Adiga
 • Przekład: Ludwik Stawowy
 • Gatunek: literatura piękna
 • Wydawnictwo: Poradnia K
 • ISBN: 978-83-66555-24-2
 • Liczba stron: 336
 • Cena okładkowa: 34,99 zł
 • Oprawa: miękka
 • Format: 135x205 mm
 • Data premiery: 13 stycznia 2021 roku

Biały Tygrys - wydanie filmowe książki (Wydawnictwo Poradnia K)

Gdzie kupić?

Pełny przegląd ofert

Konkurs!

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Poradnia K mamy do rozdania dwa egzemplarze powieści Aravinda Adigi. Zadanie konkursowe jest bardzo proste i polega na przekonaniu nas, że to właśnie w Wasze ręce powinna trafić książka „Biały Tygrys”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując „Biały Tygrys – konkurs”. Konkurs trwa do 17 stycznia 2021 roku włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

 1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 17 stycznia 2021 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
 2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaakceptuje regulamin konkursu, wpisując w treści wiadomości adnotację „Akceptuję regulamin konkursu”. Zgłoszenia bez akceptacji nie będą brane pod uwagę.
 3. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
 4. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy książkami, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od powiadomienia drogą mailową o wygranej.
 5. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
 6. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
 7. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
 8. W związku z obowiązującym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni wyłącznie drogą mailową w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu (17 stycznia 2021 roku).

źródło: zdj. główne i materiały prasowe Wydawnictwo Poradnia K