Bill Skarsgård niczym John Wick w krwawym klipie z „Boy Kills World”. Tego filmu nie chcielibyście przegapić

Wkrótce po odsłonięciu przed widzami debiutanckiego zwiastuna, w sieci ukazał się pierwszy, nieocenzurowany fragment widowiska „Boy Kills World”. Rolę głuchoniemego mężczyzny na drodze zemsty zagrał tu znany z „Johna Wicka 4” i obu części horrorów „To” Bill Skarsgård.

Pierwszy fragment „Boy Kills World” trafił do sieci

Szwedzki aktor wcielił się w postać głuchoniemego mężczyzny z niezwykle wybujałą wyobraźnią. Gdy rodzina bohatera zostaje zamordowana, tytułowy Chłopiec ucieka do dżungli, gdzie poddaje się szkoleniu tajemniczego szamana, by stłumić dziecięcą wyobraźnię i stać się narzędziem śmierci.

Pierwsze opinie po pokazach podczas Festiwalu Filmowego w Toronto opisały „Boy Kills World” – film wyprodukowany przez Sama Raimiego, twórcę „Martwego zła” – jako mocno odjechane widowisko akcji, posiłkujące się brutalnymi scenami akcji i językiem humorystycznego pastiszu, mierzonego w najpopularniejsze chwyty gatunku. „To wysokooktanowa ekstrawagancja – z pewnością nasyci żądzę krwi widowni” – obiecał wówczas jeden z krytyków.

Sprawdź też: Art The Clown powraca! Jest pierwsze zdjęcie i data premiery horroru „Terrifier 3”

„Boy Kills World” trafi do kin w kwietniu. 

Do kin za oceanem produkcja trafi dokładnie 26 kwietnia tego roku. Nie potwierdzono jeszcze, czy w tym samym terminie produkcja pojawi się też na ekranach w Polsce.

Scenariusz do „Boy Kills World” przygotowali Arend Remmers („Berlińskie psy”) oraz Tyler Burton Smith („Laleczka”). Za kamerą pojawił się reżyser-debiutant Moritz MohrPoza Skarsgårdem w gwiazdorskiej obsadzie produkcji są przede wszystkim Jessica Rothe („,Śmierć nadejdzie dziś”), Andrew Koji („Wojownik”), Famke Janssen („X-Men: Ostatni bastion”), Samara Weaving („Zabawa w pochowanego”), Michelle Dockery („Downton Abbey”) oraz Yahyan Ruhian („Raid”).

zdj. Lionsgate