Bohaterowie i złoczyńcy z filmu „Eternals” na nowych grafikach

W oczekiwaniu na pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu „Eternals” i jego pierwszą zapowiedź wideo, nowe spojrzenie na głównych bohaterów oraz złoczyńców produkcji przyniósł nam kolejny wyciek z materiałami promocyjnymi. Zobaczcie, jak będą prezentowali się członkowie tytułowej drużyny oraz ich przeciwnicy.

Oprócz kolejnego spojrzenia na członków drużyny Eternals na grafikach pojawiają się także przedstawiciele rasy Deviantów i ich lider Kro. Na grafikach ponownie pojawił się także Arishem znany także jako „Arishem the Judge”. To jeden z najważniejszych przedstawicieli Celestian, którego zadaniem jest selekcja gatunków i planet, które jego rasa pozostawi przy życiu. Arishem pojawił się na moment w filmie „Strażnicy Galaktyki”.

Film „Eternals” miał trafić do kin 12 lutego 2021 roku, ale jego data premiery została przesunięta na 5 listopada 2021 roku. Do wyreżyserowania filmu Marvel zatrudnił chińską reżyserkę Chloe Zhao mającą na koncie takie produkcje jak The Rider” i Pieśni braci moich”. Scenariusz do filmu napisali natomiast Matthew i Ryan Firpo.

W rolach głównych w filmie pojawią się: Kumail Nanjiani jako KingoLauren Ridloffi jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh i Angelina Jolie jako Thena, oraz wspomniani Gemma Chan jako Sersi i Kit Harington jako Black Knight.

Ev5Ff96XIAkIK7H.jpg

Ev5Grw4XEAAmch0.jpg

Ev5GjH8XYAIgg_Q.jpg

Ev5BWZtWEAA0Dwh.jpg

Ev5BWeSWgAYnWEh.jpg

Ev5MWCLWgAUC0t_.jpg

Ev5M7_TXAAQg1Pq.jpg

Ev5Ff5kXAAQggYE.jpg

Ev5K9m8XAAIVNy9.jpg

zdj. Marvel