Bond powraca na nowym plakacie. Nowy zwiastun w tym tygodniu

Po niemal półrocznej przerwie ponownie rusza kampania promocyjna filmu „Nie czas umierać”, którym Daniel Craig pożegna się z rolą Jamesa Bonda. Zobaczcie, jak aktor prezentuje się na nowym plakacie.

Wraz z dzisiejszą premierą nowego plakatu MGM poinformowało, że już w ten czwartek możemy spodziewać się premiery nowego zwiastuna, który tak jak plakat potwierdzi listopadową premierę widowiska.

Po przesunięciu kwietniowej premiery ze względu na epidemię koronawirusa studio MGM ustaliło, że produkcja „Nie czas umierać” pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii już 12 listopada 2020 roku. W pozostałych krajach, w tym w Polsce film dostępny będzie dla widzów od 20 listopada.

Fabuła i obsada nowego Bonda

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano, i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Oprócz Craiga w głównych rolach powrócą Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

0w08mh04-min(1).jpg

zdj. MGM / Universal Picutres