Brad Pitt ściga sie w Formule 1 w pierwszym zwiastunie nowego filmu od twórcy „Top Gun: Maverick”

Zgodnie z zapowiedzią studia Warner Bros. i platforma Apple TV+ zaprezentowały właśnie pierwszy zwiastun filmu „F1” z Bradem Pittem w roli głównej. To ma być największy kinowy hit przyszłorocznego lata.

Brad Pitt za sterami bolidu Formuły 1! Mamy pierwszy zwiastun

Na rok przed kinową premierą do sieci zawitał właśnie pierwszy zwiastun nowego kinowego widowiska „F1”, w którym Brad Pitt wcieli się w doświadczonego i utytułowanego kierowcę, który wraca z emerytury i jeszcze raz zasiada za sterami bolidu Formuły 1, aby stać się mentorem dla młodszego kolegi z zespołu (Damson Idris).

W obsadzie są także: Kerry Condon („Duchy Inisherin”), Javier Bardem, Sarah Niles („Ted Lasso”), Kim Bodnia („Pusher”), Samson Kayo („Bańka”) i Tobias Menzies („Outlander”).

Scenariusz do filmu napisał Ehren Kruger, a jego wyreżyserowaniem zajął się Joseph Kosinski, z którym Kruger pracował już przy doskonale przyjętym sequeluTop Guna”. Producentem przedsięwzięcia jest Jerry Bruckheimer, mający w swoim dorobku niezliczoną liczbę hitowych produkcji, wśród których są takie tytuły jak „Piraci z Karaibów”, „Skarb Narodów” czy „Bad Boys”.

zdj. Warner Bros.