Brie Larson ciężko trenuje do roli Kapitan Marvel [wideo]

Pod koniec przyszłego roku Brie Larson ponownie pojawi się na ekranie jako Kapitan Marvel. Aktorka pokazała kolejne nagranie z ciężkiego treningu do roli i opowiedziała o najtrudniejszych momentach na planie pierwszej części.

Z okazji drugiej rocznicy premiery filmu Brie Larson zdradziła, które momenty kręcenia pierwszego filmu o Kapitan Marvel były dla niej najtrudniejsze. Aktorka przywołała sekwencję akcji w pociągu, która realizowana była jako pierwsza scena po wejściu na plan oraz moment, w którym bohaterka dowiaduje się prawdy o Skrullach.

Szczerze mówiąc, najwięcej trudności sprawiło mi nagrywanie sekwencji walki w pociągu. To były moje pierwsze trzy dni na planie, tak więc podczas moich pierwszych dni zdjęciowych jako Kapitan Marvel musiałam podrzucać moich kolegów z zespołu kaskaderów w jadącym pociągu. A potem najtrudniejsza scena emocjonalna nadeszła pod koniec filmu, kiedy Carol zdała sobie sprawę, że została oszukana i że wmówiono jej, że to Skrulle są złe, a okazało się, że oni szukają tylko schronienia.

W drugim filmie o Kapitan Marvel zobaczymy inwazję Skrulli na Ziemię. Produkcja będzie minidrużynowym filmem przypominający dwie pierwsze odsłony serii o Avengers. Główne role zagrają: Brie Larson, Teyonah Parris wcielająca się w dorosłą wersję Moniki Rambeau, córki najlepszej przyjaciółki Carol Danvers oraz Imana Vellani grająca Ms. Marvel. Głównego złoczyńcę zagra Zawe Ashton.

Film The Marvels wejdzie do kin 11 listopada 2022 roku.

zdj. Marvel