Bryan Cranston wraca jako Walter White. Zdjęcie z reklamy szykowanej na Super Bowl

Bryan Cranston powróci do swojej kultowej roli z serialu „Breaking Bad”. Aktor jeszcze raz wcieli się w Waltera White'a. Tym razem zrobi to jednak na potrzeby specjalnej kampanii reklamowej chrupków marki PopCorners szykowanej na tegoroczne Super Bowl.

Finałowy sezon serialu „Zadzwoń do Saula” pozwolił nam cofnąć się w czasie i jeszcze raz zobaczyć na ekranie Aarona Paula i Bryan Cranston w ich legendarnych rolach z „Breaking Bad”. Chwilę po emisji ostatnich odcinków z udziałem Jessego i Waltera pierwszy z aktorów zapowiedział, że to jego oficjalne pożegnanie z rolą Pinkmana. Okazuje się jednak, że do świata „Breaking Bad” zdecydował się jeszcze raz powrócić Bryan Cranston. Aktor pojawi się jako Walter White znany również jako Heisenberg w kampanii reklamowej amerykańskiej firmy PopCorners. Reklama szykowana jest na tegoroczne Super Bowl, które odbędzie się już 12 lutego.

Sprawdź też: Johnny Depp wraca do aktorstwa. Nowe zdjęcia z historycznego widowiska. Będzie premiera w Cannes?

Amerykańskie firmy wielokrotnie wykorzystywały popularne postacie z filmów i seriali do promowania swoich produktów i usług podczas reklam na Super Bowl. Wystarczy przypomnieć, że w 2021 roku firma Cadillac przygotowała reklamę nawiązującą do „Edwarda Nożycorękiego” w reżyserii Tima Burtona . W głównej roli w reklamie pojawił się Timothée Chalamet, a obok niego wystąpiła Winona Ryder, którą mogliśmy oglądać w filmie Burtona u boku Johnny'ego Deppa. Rok temu z kolei kolejny „Dzień świstaka” w reklamie samochodów marki Jeep przeżywał Bill Murray.

Flo9kecacAAUZcf-min.jpg 

zdj. Sony Pictures