Było zaćmienie Słońca, więc będzie nowa wersja serialu „Herosi”!

Pamiętajcie, nie ma przypadków, są tylko znaki. Na chwilę po całkowitym zaćmieniu Słońca, które można było obserwować w Ameryce Północnej, dostaliśmy informację o planach na stworzenie odświeżonej wersji popularnego serialu „Herosi”, które zaczynało się właśnie od zaćmienia Słońca będącym stałym elementem całej serii.

Będzie odświeżona wersja serialu „Herosi”!

Czas na odświeżenie kolejnego z kultowych seriali telewizyjnych. Ruszają prace nad nową wersją „Herosów”, fantastyczno-naukowego serialu stworzonego przez Tima Kringa, który debiutował we wrześniu 2006 roku za sprawą stacji NBC. Bohaterami produkcji jest grupa ludzi, która nagle odkrywa w sobie niezwykłe zdolności czyniące z nich tytułowych herosów.

Serial został gorąco przyjęty przez widownie i był jedną z najchętniej oglądanych produkcji w pierwszej dekadzie XXI wieku. Początkowe odcinki przyciągały przed telewizory ponad 14 mln Amerykanów, ale z czasem produkcja zaczęła tracić sporo widzów. Ostatecznie na serię złożyło się 77 odcinków, które wyemitowano w ramach czterech sezonów. Finałowy odcinek trafił do widzów w lutym 2010 roku. W Polsce Herosi emitowani byli na antenie stacji TVP1 i kanale FOX Polska.

Sprawdź też: Powstanie film o pierwszym czarnoskórym samuraju! Połączenie „300” i „Mad Max”.

Herosi nowa wersja

Za serial zatytułowany „Heroes: Eclipsed” odpowiada Tim Kring, twórca oryginalnej serii. Akcja nowej produkcji rozgrywa się wiele la po wydarzeniach z oryginalnego serialu, gdy dochodzi do przebudzenia się mocy w nowych mieszkańcach Ziemi. Pojawienie się nowej grupy ludzi obdarzonych supermocami sprawi, że powrócą starzy złoczyńcy, ale pojawią się też nowi wrogowie, którzy po raz kolejny będą próbowali stłumić następny krok w ewolucji ludzkiej rasy. Stawką ponownie stanie się ocalenie całego świata przed zagładą.

Serial nie będzie wcale pierwszą próbą powrotu do znanej marki. W 2015 roku powstała limitowana seria „Heroes Reborn” przygotowana także przez Kringa i rozgrywająca się wiele lat po wydarzeniach z finału głównej serii. Aktualnie projekt przedstawiany jest potencjalnym nabywcom. Jego pokazaniem zainteresowane są głównie platformy streamingowe.

źródło: deadline.com / zdj. NBC