Cate Blanchett i wielka rozwałka w zwiastunie „Borderlands”!

Czas na filmową adaptację kolejnej popularnej gry wideo. Latem tego roku na ekranie zobaczymy film „Borderlands”, w którym w jednej z głównych ról wystąpiła Cate Blanchett („Tár”). Właśnie wylądował pierwszy zwiastun.

Prawdziwe szaleństwo w pierwszym zwiastunie filmu „Borderlands

Główną część zdjęć do filmowego „Borderlands zakończono jeszcze w roku 2021, ale na chwilę później z projektem rozstał się reżyser Eli Roth i za kamerą zastąpił go Tim Miller, twórca pierwszego „Deadpoola”. Finalną wersję scenariusza napisali natomiast Eli Roth i Joe Crombie.

Lilith (Blanchett), niesławna łowczyni nagród z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca do swojego domu, Pandory, najbardziej niebezpiecznej planety w galaktyce. Jej misją jest odnalezienie zaginionej córki Atlasa (Ramírez), najpotężniejszej osoby we wszechświecie.

Sprawdź też: „Diuna: część druga” – recenzja filmu. Abominacja. Totalna abominacja.

Nieoczekiwanie Lilith zawiązuje sojusz z bandą outsiderów – Rolandem (Hart), doświadczonym najemnikiem, Tiny (Greenblatt), zdziczałą nastolatką specjalizującą się w rozbiórce, Kriegiem (Munteanu), muskularnym strażnikiem Tiny, Tannisem (Curtis), dziwacznym naukowcem, który widział już wszystko i Claptrapem (Black), błyskotliwym robotem. Ci nieoczekiwani sojusznicy muszą wspólnie stanąć do walki z obcym gatunkiem i niebezpiecznymi bandytami, aby odkryć jeden z najbardziej wybuchowych sekretów Pandory. Los wszechświata może być w ich rękach – ale będą walczyć o coś więcej: siebie nawzajem.

W obsadzie znaleźli się: Cate Blanchett jako Lilith, Kevin Hart jako Roland, Jack Black jako Claptrap, Jamie Lee Curtis jako Dr. Patricia Tannis, Ariana Greenblatt jako Tiny Tina oraz Florian Munteanu w roli Krieg. Premierę filmu „Borderlands” zapowiedziano w kinach na 9 sierpnia bieżącego roku.

 

zdj. Lionsgate