Cezary Pazura powróci w nowej produkcji od Prime Video. Drugi sezon zamówiony

Polski program rozrywkowy od platformy Prime Video doczeka się drugiego sezonu.  Amazon poinformował o przedłużeniu produkcji „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” na kolejną serię. W roli prowadzącego powróci Cezary Pazura.

LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” to oryginalny polski program komediowy, w którym Cezary Pazura konfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych, polskich komików, artystek i artystów rozrywkowych, którzy muszą rozśmieszać siebie nawzajem, ale samemu nie mogą się zaśmiać. Ten, kto wytrzyma do końca, wygrywa. Kto się zaśmieje, odpada. Nagrodą w programie jest 100 000 złotych, które przekazane zostają na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Cieszymy się, że nasz pierwszy, polski, oryginalny show komediowy został tak dobrze przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków” – powiedział Dan Grabiner, Head of Prime Video Originals, UK & Northern Europe.

Sprawdź też: Koniec złudzeń. TEGO filmu Quentin Tarantino na pewno NIE nakręci.

Za produkcje składającego się z sześciu, półgodzinnych odcinków polskiego show odpowiedzialny jest Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Serial jest adaptacją popularnego, japońskiego serialu „HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental”. Format spotkał się z uznaniem widzów i został powielony wyłącznie dla Prime Video w Meksyku, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Indiach, Kanadzie, Argentynie, Kolumbii i Brazylii. Nowe, lokalne edycje zostaną również zrealizowane dla widzów z Irlandii, Nigerii i RPA

zdj. Prime Video