Charlize Theron pokazuje nową zakulisową fotkę z „The Old Guard”

Charlize Theron udostępniła w sieci nową zakulisową fotkę z planu „The Old Guard”, produkcji udostępnionej początkiem tego miesiąca na Netfliksie. Rzućcie na nią okiem poniżej.

We wpisie pod zdjęciem, Theron wspomina współpracę z grupą kaskaderów, którzy wzięli udział w pracach produkcyjnych nad najnowszym hitem Netfliksa:

Wymarzona ekipa. Ci goście to absolutni geniusze stojący za akcją, popisami kaskaderskimi i walką w „The Old Guard”. Jeff Habb – pokierowałeś mnie w realizacji jednej z najlepszych, najbardziej szalonych sekwencji akcji jakie miałam w całej mojej karierze. Każdy dzień produkcyjny z udziałem naszej drugiej grupy kończyłam będąc w szoku jak bardzo jesteś utalentowany. Brycen – byłeś po mojej stronie na siłowni od pierwszego dnia, byłeś niezwykle cierpliwy i udowodniłeś mi, że moje ciało jest zdolne do rzeczy, w które bym nie uwierzyła. (...) Danny – zbudowałeś wraz ze mną postać Andy. Jakimś cudem nieśmiertelna wojowniczka, która zna każdy styl walki wydała się dzięki tobie rzeczywista. Wszyscy staliście się moją rodziną. Kocham was bardzo i chcę by świat wiedział, że „The Old Guard” nie istniałoby bez was.    

Historia skupia się na członkach tajnej grupy nieśmiertelnych najemników dowodzonych przez kobietę o imieniu Andy. Po wielu latach służby grupa natrafia na ślad nowego nieśmiertelnego, a dodatkowo w ręce niepowołanych osób trafia nagranie ujawniające specyficzne zdolności członków zespołu. Teraz bohaterowie będą musieli zjednoczyć siły w walce z zupełnie nowym zagrożeniem.

W głównej obsadzie, poza Theron znaleźli się: KiKi Layne, Marwan Kenzari, Matthias Schoenaerts, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling i Veronica Ngo. Film zadebiutował na platformie Netflix 10 lipca.

Niedawno, Theron omawiała możliwośći nakręcenia drugiej części „The Old Guard”. Więcej informacji w tym miejscu

Źródło: Comicbook / zdj. Netflix