Chcecie obejrzeć „Diunę”? Trzeba się spieszyć – film zniknie z HBO Max

Cały czas nie mamy jeszcze pewności, czy kontynuacja „Diunę” zawita w tym roku do kin, ale jeśli odkładaliście powtórkę pierwszej części na później, to lepiej się pospieszyć. Film Denisa Villeneuve'a ma zniknąć niedługo z platformy HBO Max.

Diuna” zniknie niedługo z oferty HBO Max

Kontynuacja  „Diuny” widnieje ciągle w harmonogramie Warnera na końcówkę tego roku, ale zakulisowe źródła donoszą o możliwości przesunięcia premiery na 2024 rok. Przyszłość filmu rozstrzygnie się w ciągu najbliższych tygodni, ale do tego czasu z oferty HBO Max zdąży najprawdopodobniej zniknąć pierwsza część nowej adaptacji powieści Franka Herberta.

Sprawdź też: Były prezes Warnera broni Zacka Snydera: Jego filmy były bardzo dochodowe.

Jak wynika z danych w serwisie HBO Max, filmowa „Diuna” ma być obecna na platformie do 7 września bieżącego roku. Trudno przewidzieć, na jak długo produkcja zniknie z oferty serwisu – równie dobrze może to być kilka dni – ale jeśli chcieliście zrobić sobie powtórkę przed listopadową wizytką w kinie, to na wszelki wypadek lepiej zrobić to w ciągu najbliższego miesiąc. Może się bowiem okazać, że „Diuna” zniknie z HBO Max na dłużej. Dodajmy, że tego samego dnia z katalogu serwisu zniknie też film „Matrix Zmartwychwstania”, w którym Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss powrócili do swoich ról z kultowej trylogii.

zdj. Warner Bros.